אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלתא מפצה לקוחות: שוברים לקנייה חוזרת של כרטיסי טיסה בשווי 200 דולר צילום: twitter.com

דלתא מפצה לקוחות: שוברים לקנייה חוזרת של כרטיסי טיסה בשווי 200 דולר

השוברים ישמשו לרכישת כרטיסים לטיסות של דלתא וטיסות קישור שלה. מהחברה נמסר כי גם היום צפויים ביטולים ועיכובים של מאות טיסות; אמש גרמה הפסקת חשמל במרכז באטלנטה לתקלה נרחבת במחשבים

09.08.2016, 10:53 | שירות כלכליסט
התקלה במחשבים של חברת התעופה דלתא איירליינס תוקנה, אך ביטולי הטיסות והעיכובים צפויים להימשך גם היום.

אתמול (ב') גרמה הפסקת חשמל במרכז הפעילות של החברה באטלנטה לתקלה נרחבת במחשבים שהובילה לקרקוע כל המטוסים של חברת התעופה האמריקאית, והותירה אלפי נוסעים תקועים בשדות תעופה. בעקבות זאת בוטלו קרוב לאלף טיסות. עם זאת, מהחברה נמסר כי גם היום צפויים ביטולים ועיכובים, ולפי ההערכות מדובר על לפחות 250 טיסות שיבוטלו ועוד 200 שמועד ההמראה שלהן ידחה.

קריסת מחשבים של חברת התעופה , צילום: twitter.com קריסת מחשבים של חברת התעופה | צילום: twitter.com קריסת מחשבים של חברת התעופה , צילום: twitter.com

מנכ"ל החברה אד בסטיאן פרסם התנצלות במדיה החברתית, והבטיח להחזיר כסף לנוסעים שנפגעו ולאפשר להם להחליף כרטיסים בלי לשלם קנס. "אני מתנצל על הבעיות שהתקלה גרמה לכם", אמר בסטיאן בסרטון שפורסם בטוויטר. דלתא איירליינס פרסמה בעמוד האינטרנט שלה כי תחלק לנוסעים שטיסתם התעכבה אתמול ביותר משלוש שעות שוברים לקנייה חוזרת של כרטיסי טיסה בשווי 200 דולר. השוברים ישמשו לרכישת כרטיסים לטיסות של דלתא וטיסות קישור שלה.

"אנחנו יודעים שהנוסעים מעריכים את המחויבות שלנו לביצועים מצוינים, אך לא עמדנו בהתחייבות הזו", הגיב גיל ווסט, סמנכ"ל התפעול בחברה. "אנחנו רוצים שהלקוחות שלנו ידעו שאנחנו חוקרים את הנושא ומצטערים מעומק הלב".

השוברים ישלחו ללקוחות בתוך 10 ימים, והם יהיו בתוקף עד ה-8 באוגוסט, 2017.

 

דובר החברה טרבור בנסטר אמר כי לאחר הפסקת חשמל במטה באטלנטה הגיבוי של חלק מהמערכות המרכזיות וציוד הרשת לא פעל. הוא הוסיף כי החברה פתחה בחקירה לגילוי הסיבה לתקלה, ובשלב זה אין ראיות לפריצת סייבר.

הבעיות הטכניות קרוב לוודאי שיעלו לדלתא מיליוני דולרים בהכנסות אבודות ויכתימו את המוניטין של החברה כחברת התעופה האמריקאית המהימנה ביותר.

בחודש שעבר חוותה חברת סאות'ווסט איירליינס תקלה דומה כשהמחשבים שלה קרסו, והיא נאלצה לבטל 2,300 טיסות בארבעה ימים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות