אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שמולי על מינוי שרונה פלדמן לסמנכ"לית בפניקס: "פשוט מביש" צילום: אלכס קומולויסקי

שמולי על מינוי שרונה פלדמן לסמנכ"לית בפניקס: "פשוט מביש"

חה"כ מתח ביקורת קשה על מינויה של מי שהייתה עד לאחרונה מנהלת מחלקת ביטוח בריאות באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, ועתה תשמש כסמנכ"לית בחטיבת הבריאות של הפניקס

09.08.2016, 19:04 | שירות כלכליסט

"אפשר להמשיך לגלגל עיניים לשמיים ואפשר להפנים כבר שלפקח על חברת ביטוח ואחרי פחות משנה לעבור לנהל אותה - זו שחיתות עם רישיון", כך הגיב היום (ג') חה"כ איציק שמולי (המחנה הציוני) על הידיעה לפיה שרונה פלדמן, מנהלת מחלקת ביטוח בריאות באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר עד פברואר האחרון, תמונה לסמנכ"לית בחטיבת הבריאות של הפניקס, החברה השנייה בגודלה בתחום ביטוחי הבריאות.

לדבריו, "פשוט מביש שהרגולטור מתנגד בכל תוקף להחיל על עצמו תקופת צינון נורמלית. החשש מפני רגולטור שהמחשבות על המעסיק הבא משבשות את שיקול דעתו הוא אמיתי ובנסיבות הללו גם לגיטימי".

שרונה פלדמן שרונה פלדמן שרונה פלדמן

פלדמן אמורה להיות בשנת צינון אך קיבלה אישור לקצר אותה. היא תצטרף לרג'ואן גרייב, עד לפני כשנתיים סגן בכיר לממונה על שוק ההון דורית סלינגר שמכהן בתפקיד בכיר בחטיבת החיסכון ארוך הטווח של הפניקס.

פלדמן הייתה אחראית על תחום ביטוחי הבריאות והביטוחים הסיעודיים באגף שוק ההון, הובילה את הרפורמה בתחום ביטוחי הבריאות, את הפוליסה האחידה בבריאות ובסיעוד וכן את ההסדרה של הביטוח הסיעודי הקולקטיבי, תיקון הגדרת מקרה ביטוח ויישוב תביעות סיעוד. היא תסייע לחברה מנסיונה כיצד להטמיע את הרפורמות הללו, שהן רפורמות מרחיקות לכת ומשנות פני ענף לאורך זמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
הטיילת הזאת מהיחידות הרגולטוריות באוצר  לגופים המפוקחים היא
הטיילת הזאת מהיחידות הרגולטוריות באוצר  לגופים המפוקחים היא בעיה קשה. ברגע שזה שיטה והרגולטור יודע שזה מה שיעשה בעוד כמה שנים זה משפיע על התנהלותו בתפקידו באוצר. הוא לא משרת את האינטרס הציבורי באופן טהור אלא חושב על הצורך למצוא חן ולא להרגיז ולשרוף גשרים אצל הגפים המפוקחים. בשפה בוטה הייתי קורא לזה "שוחד באמצעות סוגסטיה". כסף לא עובר, אפילו לא מילים או הבטחות .אבל כמו שכולם יודעים למה נכנסת כלהב לחופתה ,ככה כולם יודעים שהג'וב הרגולטורי הוא המקפצה.... אי אפשר למנוע מאנשים לעשות קריירה שניה אחרי האוצר ובאופן טבעי הם ימשיכו בתחום התמחותם. הפיתרון היחידי הוא שלא יקבלו לאוצר  בוגרי כלכלה בני 25 שיצאו משם לשוק החופשי בגיל 40 אלא לקלוט לאוצר אך ורק כלכלנים מנוסים בני 45 ומעלה שיתחייבו בחוזים ארוכי טווח להשאר באוצר על הפנסיה ,בתמורה יקבלו מענקי התמדה כל 5 שנים וקביעות.
Hagai607  |  10.08.16
8.
היום ברור שמערכת המשפט על כל זרועותיה מושחתת...
היום ברור שמערכת המשפט על כל זרועותיה מושחתת... פרשת העברת הכסף עוברת דרך הבעל במינוים הזויים ככל שאלשיך התקדמה בקומבינות כך הפך בעלה למבוקש... מינוי הזוי בעמיתים: "עמיתים" זו קרן הפנסיה שמורכבת מקרנות שהולאמו ע"י הממשלה ומנוהלים בה למעלה מ- 160 מיליארד, האם זה רציני למנות ליו"ר ועדת השקעות של כ-90 מיליארד שקלים אדם בן 80? תואר ראשון מהמאה שעברה? האם זה לא צחוק מהעבודה? עוד מינוי הזוי של בעלה של השופטת ורדה אלשיך.. המכהן בגיל 80 כדירקטור בחברת העושק אסם שרעייתו בכהונתה כשופטת שימשה כזרוע חיסול של אסם. גם מינוי בגיל מופלג לדירקטור בשיכון ובינוי תמוהה בעיקר שחברת אחות בנק הפועלים שליש מהתיקים נדונו בפני אלשיך...
Fish  |  09.08.16
לכל התגובות