אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוכני נסיעות נגד בריטיש איירווייז: חסמה אותנו כי לא ויתרנו על עמלה צילום: בלומברג

סוכני נסיעות נגד בריטיש איירווייז: חסמה אותנו כי לא ויתרנו על עמלה

חמישה משרדי נסיעות פנו לביהמ"ש בבקשה להוציא צו מניעה זמני נגד חברת התעופה, בטענה כי זו פוגעת בהן בשיא עונת התיירות כשהיא מונעת גישה למערכותיה - גם במקרים בהן החברה לוקחת חלק רק באחד ממקטעי הטיסה

09.08.2016, 19:14 | תומר הדר

חמישה משרדי נסיעות, חברי התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל פנו לבית המשפט המחוזי מרכז בבקשה להוציא צו מניעה זמני נגד חברת התעופה בריטיש איירווייז וחברות ה-GDS (תוכנת הזמנות בה משתמשים סוכני נסיעות), וזאת מכיוון שלטענתם נמנעה מהם צפייה במערכת הזמנת הטיסות.

קראו עוד בכלכליסט

לטענת חמשת משרדי הנסיעות, דווקא בשיא עונת התיירות, הן נוכחו כי אינן יכולות להזמין כרטיסי טיסה במערכת ה-GDS וכי טיסות בריטיש איירווייז מוצגות כטיסות מלאות לחלוטין.

עוד לטענת חמשת החברות בריטיש איירווייז מונעת מהן לבצע הזמנות גם בטיסות הארוכות של החברה וגם בטיסות בהן בריטיש לוקחת חלק רק באחד ממספר קטעי טיסה.

לטענת החברות הן נותקו מן המערכת מכיוון שסירבו לחתום על כתב ויתור מיוחד שבמסגרתו הן מוותרות על העמלה שלהן. רוב משרדי הנסיעות בישראל חתמו על כתב הויתור.

חמשת משרדי הנסיעות מיוצגים על ידי משרד אשל, אשלגי, רוזנט עורכי דין.

מטוס של בריטיש איירווייז, צילום: בלומברג מטוס של בריטיש איירווייז | צילום: בלומברג מטוס של בריטיש איירווייז, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות