אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרקליט של אור ביקש לפרוש: אורנשטיין מעכב שחרורו צילום: צביקה טישלר

הפרקליט של אור ביקש לפרוש: אורנשטיין מעכב שחרורו

עו"ד אוריאל זעירא ביקש להפסיק לייצג את אור ואת קבוצת אור סיטי נדל"ן, אך בשל הדרישה להתנות את עזיבתו במסירת כתובת המגורים העדכנית של יזמת הנדל"ן, בקשתו עוכבה "עד להודעה אחרת"

10.08.2016, 10:00 | זוהר שחר לוי

פרקליטה הנוכחי של ענבל אור, עו"ד אוריאל זעירא, ביקש אתמול (ג') מבית המשפט המחוזי בתל אביב להפסיק לייצג אותה ואת קבוצת החברות אור סיטי נדל"ן - אך בקשתו נדחתה. השופט איתן אורנשטיין הורה הבוקר (ד') על עיכוב שחרורו בשל דרישת המפרק של קבוצת אור סיטי נדל"ן, עו"ד אתן ארז, להתנות את עזיבתו במסירת כתובתה העדכנית של יזמת הנדל"ן.

קראו עוד בכלכליסט

במהלך החודשים החליפה אור כ-13 עורכי דין במסגרת הליכי הפירוק והחקירות המתנהלות בעניינה. במהלך החודשיים האחרונים היא יוצגה על ידי עו"ד זעירא שליווה אותה גם כשהשופט איתן אורנשטיין הורה על פירוק קבוע של החברות שהיו בשליטתה, אך אתמול ביקש להצטרף לארסנל עוה"ד המכובד שייצג את אור - ועזב. לדבריו, הפסקת הייצוג נעשתה בהסכמתה.

ענבל אור עם עו"ד אוריאל זעירא בבית משפט, צילום: צביקה טישלר ענבל אור עם עו"ד אוריאל זעירא בבית משפט | צילום: צביקה טישלר ענבל אור עם עו"ד אוריאל זעירא בבית משפט, צילום: צביקה טישלר

בתגובה לבקשה, דרש עו"ד איתן ארז להתנות את שחרורו של זעירא מייצוג בכך שימסור כתובת מגורים עדכנית של ענבל אור, שעברה מהדירה בגבעתיים שנקבע כי עליה לפנותה בעוד מספר ימים. עוד ביקש עו"ד ארז לוודא עם עו"ד זעירא כי ענבל אור יודעת שהיא מוזמנת לחקירה במשרדו ב-23.8.

כאומור, לאור דרישתו של עו"ד ארז הורה השופט אורנשטיין על עיכוב שחרורו של הפרקליט "עד להודעה אחרת". לפי החלטתו, על עו"ד זעירא, אור וכן על קבוצת החברות להגיב לעמדתו של המפרק עד לסוף השבוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
חברים היי... מה קורה לכם ? תפסיקו לרקוד
חברים היי... מה קורה לכם ? תפסיקו לרקוד על הדם. תנו למערכת המשפט לעשות את עבודתה. כרגע היא אשת עסקים שהתרסקה ואל לנו להתיר את דמה כך ללא צדק וללא רחמים. אני לא מכיר אותה ואין לי עניין בעסקיה ובכל זאת אני מצפה ליותר סובלנות... בכל זאת אנו יהודים רחמנים ואל לתפוס אדם בצערו. עמכם הסליחה.
Flame  |  11.08.16
לכל התגובות