אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקאמרי: לאחר מו"מ שנמשך כל הלילה הושגו הבנות בין העובדים, ההסתדרות וההנהלה צילום: אליצור ראובני

הקאמרי: לאחר מו"מ שנמשך כל הלילה הושגו הבנות בין העובדים, ההסתדרות וההנהלה

שנתיים של מו"מ על תנאי הסכם השכר הקיבוצי בתיאטרון הגיעו לשיאן כאשר הוכרז על ביטול ההצגה סיפור הפרברים שתוכננה למחר; משהושגה פריצת הדרך לוח ההצגות יימשך כרגיל

10.08.2016, 12:13 | מורן לונדון
לאחר משא ומתן שנמשך עד 4 לפנות בוקר בין ועד העובדים, ההסתדרות והנהלת תיאטרון הקאמרי, הושגה בסופו של דבר פריצה והצדדים הגיעו להסכמות עקרוניות לקראת הסכם קיבוצי שיתגבש בהמשך בין נציגות העובדים להנהלת התיאטרון.

קראו עוד בכלכליסט

כזכור, בשנתיים האחרונות מתנהל מו"מ בין הצדדים שמטרתו לקדם את תנאי השכר ונורמות ההעסקה של 170 עובדים טכניים ומנהלתיים מתיאטרון הקאמרי ושיאה של המחלוקת היה אמור להגיע מחר (ה') לידי ביטוי בהשבתת פעילות הקאמרי וביטול ההצגה המצליחה "סיפור הפרברים", אך זו בוטלה בעקבות ההסכמות החדשות.

יניב לוי, דובר ההסתדרות מסר כי: "ב-4 לפנות בוקר הגענו להבנות שינוסחו בתקופה הקרובה על ידי עורכי הדין של הצדדים. היה לנו חשוב להגיע להבנות אלו בכדי לשמר את האמון בין הצדדים ובכדי שהקהל הרחב של תיאטרון הקאמרי לא ייפגע".

נעם סמל, מנכ"ל הקאמרי שהודיע כי י פרוש מתפקידו בקרוב, מסר: "הנהלת התיאטרון הקאמרי, ועד העובדים וההסתדרות הכללית הגיעו אמש להסכמות עקרוניות בדבר תנאי העסקת של העובדים בקאמרי בהסכם קיבוצי חדש שמתגבש בימים אלו. המסר של ההסכם החדש המתגבש הוא צמצום פערים וצדק חלוקתי".

סיפור הפרברים בקאמרי. ההצגה תימשך כרגיל, צילום: רונן אקרמן סיפור הפרברים בקאמרי. ההצגה תימשך כרגיל | צילום: רונן אקרמן סיפור הפרברים בקאמרי. ההצגה תימשך כרגיל, צילום: רונן אקרמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות