אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 12 שנה: מנכ"לית ביוליין כנרת סויצקי עוזבת את החברה צילום: יואב גלאי

לאחר 12 שנה: מנכ"לית ביוליין כנרת סויצקי עוזבת את החברה

סמנכ"ל הכספים והתפעול פיליפ סרלין מונה למנכ"ל החדש. סויצקי, מהמנכ"ליות הותיקות בענף הביומד המקומי, תמשיך לכהן כיועצת מדעית של ביוליין עד מרץ 2017 - ואז תפרוש סופית

11.08.2016, 14:50 | מיקי גרינפלד

חברת ביולייןמודיעה היום (ה') על פרישתה של כנרת סויצקי מתפקיד המנכ"לית - לאחר 6 שנים בתפקיד ו-12 שנה בסך הכול בחברה. סויצקי תוחלף על ידי פילפ סרלין, סמנכ"ל הכספים והתפעול של החברה שהצטרף אליה ב-2009.  

קראו עוד בכלכליסט

סויצקי הצטרפה לביוליין ב-2004, וכיהנה כמנכ"לית מאז 2010. היא תמשיך לכהן כיועצת מדעית של החברה עד סוף חודש מרץ 2017, ולאחר מכן היא צפויה להיפרד ממנה באופן סופי.

ביוליין אר. אקס. הינה חברה ביופרמצבטית ציבורית המתמקדת בזיהוי, רכישה ופיתוח של תרופות מבטיחות. ביוליין רוכשת תרופות פוטנציאליות, בעיקר ממוסדות אקדמיים ומחברות ביוטק ישראליים, מפתחת אותן בשלבים פרה-קליניים ו/או קליניים, ולאחר מכן מתקשרת בשיתופי פעולה עם חברות פרמצבטיות לצורך פיתוח קליני מתקדם ו/או מסחורן.

החברה עדכנה היום כי רשמה ברבעון השני עם הפסד תפעולי של של 3.8 מיליון דולר, בהשוואה להפסד תפעולי של 4.2 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.

שורת ההפסד הנקי הרבעוני עמדה על 3.7 מיליון דולר, מול הפסד של 4.8 מיליון דולר ברבעון המקביל. נכון לתום הרבעון, קופת המזומנים של החברה מכילה 41.8 מיליון דולר.

 

יו"ר ביוליין אהרון שוורץ הכיר תודה למנכ"לית הפורשת ובירך את המחליף. "בשם הדירקטוריון, אני רוצה להודות לכנרת סויצקי על המנהיגות יוצאת הדופן ותרומתה הרבה לחברה. אנו מאחלים לה המשך הצלחה בדרכה החדשה. פיליפ סרלין  משלים את מומחיות פיתוח התרופות של החברה עם חשיבה אסטרטגית, כמו גם מנהיגות פיננסית ועסקית".   

 , צילום: בלומברג צילום: בלומברג  , צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות