אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל סלטי שמיר: "האשמה לא עלינו, רק על טחינת הנסיך" צילום: אוראל כהן

מנכ"ל סלטי שמיר: "האשמה לא עלינו, רק על טחינת הנסיך"

עמי גיא במסיבת עיתונאים בעקבות פרשת הסלמונלה: "רק לאחר 17 ימים טחינת הנסיך הודיעו לנו על התקלה וגם אז רק בעקבות הביקורת של משרד הבריאות. טחינת הנסיך לא היו כנים איתנו"

11.08.2016, 17:12 | עוזי בלומר

"כפי שבדקנו - כפי שציינתי קודם המוצרים שהיו במודפים היו תקינים", כך לפי מנכ"ל סלטי שמיר עמי גיא במסיבת עיתונאים מיוחדת בעקבות החלטת משרד הבריאות לעצור את שיווק טחינה "הנסיך".

קראו עוד בכלכליסט

"במהלך החודשים האחרונים השקענו מיליוני שקלים במפעל שלנו - הן בציוד והן בהגדלת הצוות שלנו והכל במטרה שהמוצרים שלנו יהיו איכותים. לצערנו טחינת הנסיך לא היו כנים איתנו למרות שהם ידעו שיש בעיה".

גיא המשיך: "הם המשיכו לספק לנו מוצרים ורק לאחר 17 ימים טחינת הנסיך הודיעו לנו על התקלה וגם אז רק בעקבות הביקורת של משרד הבריאות. האחריות היא של טחינת הנסיך".

"עשינו בדיקות מדגמיות למוצרים שלנו ולא מצאנו סלמונלה. עם זאת, נקטנו באמצעי זהירות והחלטנו להסיר את המוצרים מהמדפים", הוסיף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
למנכל שמיר, תפקידך כמנכ׳ל לוודא שחומרי הגלם שנכנסים
למנכל שמיר, תפקידך כמנכ׳ל לוודא שחומרי הגלם שנכנסים אליך למפעל עוברים אתמכל הבדיקות המחמירות לפני שאתם מייצרים מזה מוצרים. נורא קל להאשים אחרים ולא לקחת אחריות. ברור שהנסיך אשמים בכך שסופקה טחינה מזוהמת אבל אתם אשמים לא פחות בשיווק המוצרים שלכם בלי בקרת איכות מספקת שתגן על ציבור הלקוחות שלכם. מדהים איך מנכל לא לוקח אחריות על הסחורה שהוא אחראי למכירתה. בקצב הזה תמצא עצמך במשבצת של מנכל הנסיך כשהציבור ישפוט אתכם בסופרמרקטים
Magnet  |  12.08.16
לכל התגובות