אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיה בפארק הירקון: מוצר פרימיום מהודק צילום: גיל נחושתן

סיה בפארק הירקון: מוצר פרימיום מהודק

ייתכן שמעריצים שרופים התאכזבו ממיעוט השירים ומהיעדר התקשורת עם הקהל - אבל בשורה התחתונה מדובר היה בערב מוצלח ומהנה

11.08.2016, 23:50 | שלומית רביד
ההופעה של סיה בפארק הירקון הערב היתה מוצר פרימיום מהודק, מופק ומבוצע היטב שעושה את העבודה. הזמרת והיוצרת האוסטרלית שמשתדלת להישאר חסרת פנים עלתה כמעט בזמן - בכל זאת הישג בסטנדרטים מקומיים - ונתנה בדיוק את השואו המצופה ממנה. כלומר, לא נתנה שואו כלל. המילים היחידות שהוציאה מפיה במהלך שעה וקצת, מעבר לשירים, היו "תודה רבה" לפני שירדה מהבמה בסיום המופע. בשאר הזמן היא עמדה בצד הבמה, לראשה הפאה החצויה, ופשוט שרה כמו שהיא יודעת. וזה לא מעט.

את מרכז תשומת הלב היא השאירה לילדת הפלא מאדי זיגלר בת ה-13, כוכבת הקליפים שלה (אם מדובר בחקיינית, הרי שהדמיון מדהים), שלומר עליה שחרכה את הבמה יהיה אנדרסטייטמנט. זיגלר צצה מתוך מה שנראה כמו שמלת קצפת ענקית כבר בשיר הראשון, Alive, ומאז השתתפה בשירים לסירוגין, לפעמים בשיתוף רקדנים נוספים.

הריקודים, שהדהדו את הקליפים המפורסמים והציגו דמויות סוערות, מסוכסכות וקצת מטורפות, ליוו את כל השירים ופיצו בעושר ויזואלי וסיפורי על היעדר הנוכחות הבימתית של סיה.

הפתיחה היתה חזקה מאוד, ואחרי Alive הגיע Diamonds שכתבה לריהאנה, בביצוע כמעט זהה לזה של הזמרת מברבדוס, רק יותר טוב. כשהגיע Cheap Thrills הקהל כבר השתולל.

 , צילום: גיל נחושתן צילום: גיל נחושתן  , צילום: גיל נחושתן

 , צילום: גיל נחושתן צילום: גיל נחושתן  , צילום: גיל נחושתן
 , צילום: גיל נחושתן צילום: גיל נחושתן  , צילום: גיל נחושתן

ההמשך היה רגוע יותר, עם להיטים קצת פחות גרנדיוזיים, אבל הביצועים נותרו יפים ומדויקים. כאמור, מוצר פרימיום.

התעוררות מחודשת נרשמה בחלק השני של הערב - כמה חלקים כבר נכנסים בשעה וכמה דקות - עם Elastic Heart. אחריו הגיעו ביצועים יפהפיים ל-Unstoppable ו-Titanium שהצליחו להזיז קלות את בלוטות הרגש ולחמם את הקהל הנלהב לקראת השיא הבלתי נמנע - Chandelier.

לא בלתי סביר להניח שמי שהגיע לראות את סיה הערב קיבל בדיוק את מה שיקבלו מי שיראו אותה בימים הקרובים בשבדיה או בכל מקום אחר.

מעריצים שרופים עלולים לצאת מעט מאוכזבים ממיעוט השירים ומהיעדר התקשורת עם הקהל, מכך שבמופע הזה אין אפילו מיליגרם של מגע אישי, אבל בשורה התחתונה מדובר בערב מוצלח ומהנה גם למי שמכיר רק את הלהיטים שמשמיעים ברדיו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות