אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ויקום המלפפון ויככב בסרט של סת' רוגן צילום: Youtube

PLAY

ויקום המלפפון ויככב בסרט של סת' רוגן

קמפיין הסרט "מסיבת נקניקיות" מגיע לסופר, באטמן עושה רילוקיישן, צמידי הפסטיבלים שלכם הם מושבת חיידקים, המניפסט של קייט בלנשט, ולמה פקק תנועה הוא כמו קוביית קרח

14.08.2016, 19:18 | נמרוד צוק

1. הלחם הזה דיבר אלי, אדוני השוטר

אם לשפוט לפי הטריילר, "מסיבת נקניקיות" נראה כמו אחד מסרטי האנימציה המצחיקים אי פעם, או לפחות ב-2016. סת' רוגן, שלקח חלק בבימוי ובהפקה ומדובב את אחת הדמויות, ארגן לו קמפיין רשת מעולה ממש, במסגרתו נשתלו בסופרמרקט בארה"ב פריטי מזון מדברים שמטרילים את הקונים.

2. זו לא העיר שהגיבור הזה זקוק לה עכשיו, אבל זו העיר שמגיעה לו

איך באטמן היה נראה בסדרת אנימציה סינית שמתרחשת ברחובות גרסה מגניבה ממש של שנגחאי בשנות ה-30 של המאה הקודמת? ולמה הדבר הזה הוא לא סדרת אנימציה באורך מלא?

3. דברים שלא ידעתם על צמידי הפסטיבלים שלכם #93678

פסטיבלי מוזיקה זה דבר כיפי מאוד ויש אנשים שכל כך התחברו לחוויה עד שהם מסרבים להסיר מפרקי היד שלהם את צמידי הבד שמשמשים כאמצעי זיהוי וכניסה למתחם הפסטיבל, גם שנים אחר כך. אבל, האם הצמידים הללו אינם מקור אפשרי למגיפות איומות, ודאי שאלתם את עצמכם לא פעם?

4. קייט כפול 13  

עבודת הווידיאו "מניפסטו" של האמן הגרמני ג'וליאן רוזנפלט כוללת את קייט בלנשט ב-13 תפקידים שונים והיא תשרוף 21 דקות שלמות מזמנכם. אנחנו ממליצים.

5. מדעי האספלט

פקקי תנועה. למה הם מתרחשים, איך הנהיגה שלכם עשויה לצמצם אותם ולמה החדירה הנרחבת של מכוניות אוטונומיות לשוק יכולה להפוך אותם לזיכרון מעיק מהעבר?

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות