אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשמית: ברק סורני הוא המנכ"ל החדש של פסגות צילום: גיא חמוי

נחשף בכלכליסט

רשמית: ברק סורני הוא המנכ"ל החדש של פסגות

לאחר ההחלטה של זהבית כהן מאייפקס: דירקטוריון בית ההשקעות אישר את מינויו של סורני, שכיהן בתפקידו האחרון כמנכ"ל פסגות ני"ע. כניסתו לתפקיד תושלם בתוך ימים, עם סיום תפקידו של המנכ"ל היוצא חגי בדש. יו"ר הדירקטוריון: "המינוי הוא ביטוי לאמון הבעלים והדירקטוריון במנהלי החברה"

15.08.2016, 14:55 | רחלי בינדמן

והנה מגיעה ההודעה הרשמית: ימים ספורים לאחר הדיווחים הראשוניים ב'כלכליסט', דירקטוריון בית ההשקעות פסגות החליט היום (ב') למנות את ברק סורני למנכ"ל החברה. סורני צפוי להיכנס לתפקידו עם סיום תפקידו של מר חגי בדש בעוד מספר ימים, והוא כבר החל לגבש את צוות ההנהלה שלו.  

קראו עוד בכלכליסט

סורני (46) הוא בעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים במנהל עסקים ובכלכלה, והוא כיהן בשורה של תפקידים בתחום הפיננסי והפנסיוני ב-22 שנותיו בתעשייה, מתוכן כ- 8.5 שנים בפסגות, בין היתר כמנהל השקעות בכיר. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל פסגות ני"ע - חברת ניהול התיקים של בית ההשקעות, המנהלים כ-65 מיליארד שקל. במקביל כיהן סורני כיו"ר ועדת האשראי של פסגות וכדירקטור בבורסה לני"ע בתל אביב.

הבחירה הראשונית בסורני נעשתה על ידי זהבית כהן, מנכ"לית קרן אייפקס, הבעלים של פסגות, בהליך חיפוש ארוך של מועמדים מבית ובהם טל קדם, ראש חטיבת הלקוחות וממלא מקום המנכ"ל, וענת כנפו־תבור, מנכ"לית חברת הגמל והפנסיה של פסגות. לצדם הוצע התפקיד למועמד חיצוני - קובי לוינסון, לשעבר מנכ"ל בית ההשקעות דש, שסירב לתפקיד בשל מגבלת השכר.

ד"ר אהוד שפירא, יו"ר דירקטוריון פסגות אמר לאחר ההודעה כיי "המינוי של ברק סורני כמנכ"ל פסגות הינו ביטוי לאמון הבעלים והדירקטוריון במנהלים של החברה. זה המינוי השני של מנכ"ל מתוך בית ההשקעות והוכחה להמשכיות ולמקצוענות של החברה ומנהליה".

בתוך כך אושר קידומו של טל קדם, ראש חטיבת הלקוחות של פסגות ומי שהיה מועמד לתפקיד המנכ"ל לתפקיד ממלא מקום המנכ"ל וכדי לפנות לו זמן לסייע ברמה הניהולית לסורני, נבחנת אפשרות למנות במקומו לתפקיד ראש חטיבת הלקוחות והמכירות מנהל תחתיו.

ברק סורני , צילום: אוראל כהן ברק סורני | צילום: אוראל כהן ברק סורני , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות