אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד ריקול בענף המזון: סוגת אוספת מהמדפים קוסקוס עם ירקות

עוד ריקול בענף המזון: סוגת אוספת מהמדפים קוסקוס עם ירקות

החברה הודיעה כי בחלק מאריזות המוצר מסדרת המוצרים ארוחה ברגע, יש חשש לפגם שגרם להתנפחות האריזה

16.08.2016, 23:11 | נורית קדוש

גל הריקולים נמשך. חברת סוגת הודיעה הערב (ג') כי בחלק מאריזות קוסקוס עם ירקות מסדרת המוצרים ארוחה ברגע יש חשש לפגם שגרם להתנפחות האריזה.

לרשימת תאריכי התפוגה של המוצרים שאוספת החברה - לחצו כאן

מדובר בסדרה מנות להכנה מהירה שמייצרת חברת "אוכל ביתי ניר עציון" עבור סוגת. בעקבות הפגם, החברה פועלת לאיסוף נרחב מהנדרש של המוצר מהמדפים למען הזהירות ובכדי לשמור על איכות גבוהה של מוצריה.

קראו עוד בכלכליסט

קוסקוס עם ירקות מסדרת ארוחה ברגע של סוגת קוסקוס עם ירקות מסדרת ארוחה ברגע של סוגת קוסקוס עם ירקות מסדרת ארוחה ברגע של סוגת

צרכנים אשר יש ברשותם מוצר קוסקוס עם ירקות, שהתאריכים האחרונים לשימוש וקוד הייצור שלהם מפורט כאן, מתבקשים שלא לצרוך אותם ולפנות למוקד שירות הצרכנים של סוגת לצורך איסוף המוצר וקבלת מוצר תחליפי. מסוגת נמסר, כי החברה עדכנה את משרד הבריאות ופועלת בתאום איתו. סוגת ביקשה להתנצל על הפגם והודיעה כי תמשיך לפעול להבטחת איכות ובטיחות מוצריה.

גל של ריקולים

הודעתה של סוגת מצטרפת לגל הריקולים שנרשם בשבועות האחרונים. ראשונה היתה יוניליוור שהודיעה על ריקול בעקבות זליגת 240 אריזות קורנפלקס תלמה לשוק. ימים ספורים לאחר מכן הודיעה חברת סלטי שמיר על ריקול נרחב לסלטי טחינה, חומוס וחצילים מתוצרתה. זאת בעקבות שימוש בטחינת הנסיך שבה נתגלה סלמונלה, כחומר גלם בתהליך הייצור.

נוכח העיסוק המוגבר בפרשות אלו, החלו החברות להודיע גם על אירועים קלים יותר, מחשש לביקורת על הסתרת המידע. כך, הודיעו אתמול אסם ושטראוס על ריקול מסיבת טעם לוואי. שטראוס הודיעה על ריקול לעוגת רולדת שוקולד ואסם על ריקול לסירופ ויטמינצ׳יק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
פשוט מדהים . עוד ועוד מוצרי מזון פגומים
פשוט מדהים . עוד ועוד מוצרי מזון פגומים או חשודים כפגומים מתגלים כל יום . השד יודע מה עוד בדרך . כל מוצר שלוקחים עכשיו ליד בסופר , מיד עולים חששות שאולי הוא נגוע במשהו שעוד לא התגלה או נחשף , עד כדי כך . ממש תסביך של פחד במיוחד בהקשר של הילדים שלנו .  אפילו לא מרגיעה העובדה שיצרני המזון ומשרד הבריאות סוף סוף התעוררו מתרדמת האדישות שלהם ונעשו רגישים לבעיה . חוסר המקצועיות והאחריות שהתגלו ממש מהלכים אימים על הציבור . צריך שידוד מערכות דחוף ורציני כמו בתאונות הדרכים .
Ducky  |  17.08.16
1.
הכלבים נובחים והשיירה עוברת. עוד כמה חודשים אף
הכלבים נובחים והשיירה עוברת. עוד כמה חודשים אף אחד לא יזכור שום דבר מזה וכולם יחזרו למלא את העגלה בסופר. הרי מי כבר זוכר מה קורה בענף הביצים? בענף הבשר? בענף הדגים? מי שחושב שהדגנים, הטחינה או כל מוצר מזון שעובר במפעל הוא בטוח עובד על עצמו.
Glasses  |  17.08.16