אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרא לי לואיג'י צילום מסך: Youtube.com

PLAY

קרא לי לואיג'י

האוגר המאושר ביותר בעולם, מה הקשר בין למידת מכונה לשיטת דיואי, המחולל שיהפוך את כל מה שתכתבו לדבר מוזר, זן ואמנות צבעי הגואש, ומפות של מקומות שלא היו מעולם

21.08.2016, 20:14 | נמרוד צוק

1. שרברב עם זנב

בסרטון הבא יש גם אוגר חמוד וגם גרסה מציאותית תלת מימדית של סופר מריו. אנחנו לא בטוחים אם לאינטרנט יש משהו טוב יותר להציע ב-38 שניות.

2. איך מכונות לומדות?

אם שוטטתם בחודשים האחרונים באתרי טכנולוגיה, כולל זה שלפניכם, כנראה שנתקלתם לא פעם במונח הטרנדי "למידת מכונה", אותו מציגים לכם כמילה האחרונה בתחום הבינה המלאכותית. האמן ג'ייקוב וורנר חושף את האמת המטרידה בנוגע למה שמסתתר מאחורי צירוף המלים.

3. מוזר ומעניין 4: התחיה

והיום בפינתנו "דברים שקשורים לסדרה האהובה Stranger Things: מחולל כותרות שמשתמשות בפונט וברקע של שם הסדרה. עשו בזה שימוש נבון.

4. צבע השקט

נמאס לכם לשמוע על עמרי חיון, פרשת הרכילאית ליאורה, האולימפיאדה והפרובוקציה האחרונה של מירי רגב? גם לנו. הנה וידיאו יפה של צבעים נוזלים עושים דברים יפים.

5. מפה מפה שעל הקיר

לחובבי המפות שביניכם כדאי להכיר את חשבון הטוויטר Uncharted Atlas, שמצייץ בכל שעה תמונה של מפה דמיונית שנוצרת על ידי מחולל אוטומטי, פרי מוחו של חוקר הקרחונים הוולשי מרטין או'לירי.

לא תמצאו את זה באטלס, צילום מסך: Twitter.com לא תמצאו את זה באטלס | צילום מסך: Twitter.com לא תמצאו את זה באטלס, צילום מסך: Twitter.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות