אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיירה בנקס תלמד סטודנטים לתואר שני באוניברסיטת סטנפורד צילום: גטי אימג'ס

טיירה בנקס תלמד סטודנטים לתואר שני באוניברסיטת סטנפורד

דוגמנית העל והמנחה לשעבר של "America’s Next Top Model" תעביר קורס בנושא מיתוג אישי ותעניק לסטודנטים טיפים לגבי ניהול חשיפה תקשורתית. ואיך היא מגדירה את סגנון ההוראה שלה?

22.08.2016, 14:42 | שירות כלכליסט

במאי הבא, למשך שבועיים, תלמידי תואר שני באוניברסיטת סטנפורד יקבלו טיפים בנושא מיתוג אישי מהמנחה לשעבר של התוכנית "America’s Next Top Model", טיירה בנקס.

הדוגמנית אמורה לעשות את צעדיה הראשונים בעולם ההוראה כמרצה אורחת בקורס ליצירה ולשימור מותג אישי.

בקורס של בנקס צפויים להשתתף כ-25 סטודנטים שילמדו ממנה כיצד לרתום סוגים שונים של מדיה – ישנה וחדשה – כדי להציג את חוזקותיהם.

טיירה בנקס , צילום: גטי אימג טיירה בנקס | צילום: גטי אימג'ס טיירה בנקס , צילום: גטי אימג

המנכ"לית של חברת "טיירה ביוטי" (TYRA Beauty) והדוגמנית לשעבר של "ויקטוריה סיקרט" תעניק למשתתפים טיפים לגבי ניהול חשיפה תקשורתית כמנהיגים עסקיים. על פי תיאור הקורס, המטלה הראשונה שבנקס תטיל על הכיתה היא "פרויקט את/ה: בנייה והרחבה של מותג אישי". הסטודנטים יתבקשו לערוך סרטון קצר שבו יציגו את עצמם ואת חזונם לגבי המותג שלהם.

בנקס, בת ה-42, אמרה כי סגנון ההוראה שלה יהיה מעורר עניין, כיפי אבל קשוח: "אם אראה שמישהו לא שם לב אלי, אעיר לו לפני כל הכיתה". אולם, בנקס אמרה שעל אף שהסטודנטים יתבקשו לא להשתמש בטלפונים הניידים שלהם בשיעור, לא תעיר להם אם הם מעלים בטוויטר דברים שאמרה בשיעור.

מרצים סלבריטאים הולכים ומתרבים בבתי הספר לעסקים המובילים בארה"ב. ב-2002 למשל, אופרה וינפרי לימדה קורס ב"דינמיות של המנהיגות" באוניברסיטת נורת' ווסטרן, והסלבריטאים גם נמצאים בין הסטודנטים עצמם – שחקנית הטניס מריה שראפובה השתתפה בקורס למנהלים בכירים בבית הספר לעסקים של אוניברסיטת הרווארד. טיירה בנקס בעצמה בוגרת תוכנית עסקים לבכירים בהרווארד מ-2012.

ביוני, זמר הראפ LL Coll J ושחקני הכדורסל פאו גאסול וכריס פול השתתפו בקורס בן 4 ימים בהרווארד בנושא עסקים בתקשורת, בבידור ובספורט. בקורס זה, השחקן טאטם צ'אנינג השתתף במקרה בוחן שאותו ניתחו הסטודנטים.

המרצה הראשית של הקורס, אליסון קלוגר, מפיקה לשעבר של "גוד מורנינג אמריקה", הציעה לבנקס להעביר עימה את הקורס לאחר שנכחה באחת מהרצאותיה של בנקס באירוע של אוניברסיטת סטנפורד.

"הייתי מרותקת. היא כישרון טבעי", אמרה קלוגר בראיון ל"וול סטריט ג'ורנל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות