אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השם הוא סטרייסנד, ברברה סטרייסנד צילום: גטי אימג'ס

בשולי הרשת

השם הוא סטרייסנד, ברברה סטרייסנד

הזמרת המפורסמת סיפרה בראיון כי לא יכלה לסבול את העובדה שהסייעת הדיגיטלית של אפל לא מבטאת את השם שלה נכון, לכן הרימה טלפון לטים קוק וביקשה ממנו שיטפל בנושא

22.08.2016, 14:49 | שירות כלכליסט

כיצד תוכלו לוודא שסירי מבטאת את השם שלכם כמו שצריך? במקרה של ברברה סטרייסנד פונים ישירות למקור ומתקשרים למנכ"ל טים קוק. בראיון ל-NPR סיפרה השחקנית והזמרת כי כבר חמש שנים שהסייעת הדיגיטלית של אפל לא מבטאת נכון את השם שלה וקוראת לה ברברה סטרייזנד, והיא כבר לא עומדת בזה.

קראו עוד בכלכליסט

"היא לא מבטאת נכון את השם שלי. זה סטרייסנד עם S רכה כמו במילה סאנד (חול- sand). אני מסבירה את זה כל הקריירה שלי", סיפרה. "לכן התקשרתי למנכ"ל אפל, טים קוק, והוא הסכים בשמחה שסירי תשנה את האופן שבו היא מבטאת את השם שלי בעדכון הבא ב-30 בספטמבר. אז עכשיו אני מחכה לראות אם זה יקרה, זה ישמח אותי ביותר".

סטרייסנד. לקחה את העניינים לידיים, צילום: גטי אימג סטרייסנד. לקחה את העניינים לידיים | צילום: גטי אימג'ס סטרייסנד. לקחה את העניינים לידיים, צילום: גטי אימג

לא ברור למה סטרייסנד נקבה דווקא בתאריך הזה, אך ייתכן שהיא מתייחסת ליום שבו תפרסם אפל את הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה iOS 10 למכשירי האייפון והאייפד. עם זאת, האייפון 7 צפוי להיחשף ב-7 בספטמבר ולצאת לשוק באמצע החודש, ואפל בדרך כלל משיקה גרסה חדשה של מערכת ההפעלה במקביל להשקת המכשיר, כך שסטרייסנד ככל הנראה לא הדליפה את תאריך ההשקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות