אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הערכות: כ-60 אלף ישראלים יטוסו למשחקי כדורגל בחו"ל צילום: אי פי איי

הערכות: כ-60 אלף ישראלים יטוסו למשחקי כדורגל בחו"ל

לפי הנתונים של איסתא, כ-50 אלף ישראלים טסו בשנה שעברה למשחקי כדורגל באירופה; כ-25 אלף מהם טסו למשחקים של ברצלונה

25.08.2016, 20:16 | שירות כלכליסט

 בחברת תיירות הספורט, איסתא, מעריכים כי כ-60 אלף ישראלים יטוסו השנה למשחקי כדורגל בחו"ל .

קראו עוד בכלכליסט

כשהממוצע במשחק הקלאסיקו עמד על 3,000 ישראלים. לשם השוואה, לריו קנו כרטיסים 3,000 ישראלים - כך על פי הנתונים של איסתא, צילום: אי פי איי כשהממוצע במשחק הקלאסיקו עמד על 3,000 ישראלים. לשם השוואה, לריו קנו כרטיסים 3,000 ישראלים - כך על פי הנתונים של איסתא | צילום: אי פי איי כשהממוצע במשחק הקלאסיקו עמד על 3,000 ישראלים. לשם השוואה, לריו קנו כרטיסים 3,000 ישראלים - כך על פי הנתונים של איסתא, צילום: אי פי איי

לפי הנתונים של איסתא כ-50 אלף ישראלים טסו בשנה שעברה למשחקי כדורגל באירופה כולל ליגת האלופות הליגה הספרדית האנגלית ועוד. כ-25,000 מהם טסו למשחקי ברצלונה כשהממוצע במשחק הקלאסיקו עמד על 3,000 ישראלים. לשם השוואה, לריו קנו כרטיסים 3,000 ישראלים - כך על פי הנתונים של איסתא. 

כ-4000 ישראלים היו בגמר ליגת האלופות של ריאל מדריד נגד אתלטיקו מדריד. 

 

עידו ווג סמנכ"ל איסתא ספורט מסר: "אנו לפני שנת שיא בתיירות הכדורגל ולקהל הישראלי מצפה עונה חווייתית במיוחד. החברה משקיעה כ-5 מיליון שקלים בשיווק חבילות לעונה הקרובה הכוללים רכישת כרטיסים רשמיים, שריון חדרים בבתי מלון מראש ברחבי אירופה, טיסות, נציגי שטח באצטדיונים ומהלכי שיווק נוספים.

ווג מוסיף ואומר: "בנוסף לשת"פ החדש עם "אייר אירופה", אנו מנהלים מו"מ עם מספר חברות תעופה ורשתות בתי המלון בספרד ואנגליה. כמו גם, נערכים להפעלת משרדים מקומיים במספר בירות כדורגל באירופה. אנו מתכננים להמשיך ולהגדיל את מגוון המוצרים שלנו ושמחים לפתוח עונה נוספת בספרד כשמשווקים הרשמיים של ענקיות היבשת כמו ברצלונה וצ'לסי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות