אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקורבו של נתניהו, איזי תפוחי, בדרך לדירקטוריון בנק הפועלים צילום: גיא אסיאג

מקורבו של נתניהו, איזי תפוחי, בדרך לדירקטוריון בנק הפועלים

תפוחי המסיים את תפקידו כנשיא ארגון הבונדס יחליף את ניר זכלינסקי שהודיע על התפטרותו בחודש שעבר. תפוחי שימש בעבר כגזבר תנועת הליכוד ושימש חבר בפורום הכלכלי המייעץ למשרד האוצר, בעת כהונתו של נתניהו כרה"מ

23.08.2016, 17:35 | רעות שפיגלמן

איזי תפוחי, שמסיים תפקידו כנשיא ארגון הבונדס (Bonds), עשוי להתמנות כדירקטור בבנק הפועלים, ולהחליף את ניר זכלינסקי, שהודיע על התפטרותו בחודש שעבר, כך דיווח הבנק היום. אם תאשר האסיפה הכללית את מינויו של תפוחי, לקראת סוף חודש הבא, הרי שיצטרף לדירקטוריון הבנק החל מנובמבר הקרוב.

תפוחי משמש בחמש השנים האחרונות כנשיא ארגון הבונדס. הארגון עוסק בגיוס כספים מיהודי התפוצות באמצעות מכירה של אגרות חוב עם תשואה מובטחת. מקום מושבו הקבוע של נשיא הבונדס הוא בניו-יורק. מי שיחליף את תפוחי בתפקיד הוא ישראל מימון, שהודיע בחודש אפריל על סיום תפקידו כדירקטור חיצוני בקבוצת האופנה פוקס, זאת בשל הצורך בהעתקת מקום מגוריו לניו-יורק.

ניר זכלינסקי ניר זכלינסקי ניר זכלינסקי

תפוחי (70) רואה חשבון במקצועו, כיהן בעבר כדירקטור וכיו"ר בחברות שונות. בנוסף תפוחי שימש כגזבר תנועת הליכוד ושימש חבר בפורום הכלכלי המייעץ למשרד האוצר, בעת כהונתו של בנימין נתניהו כרה"מ. כיום משמש גם כיו"ר הדירקטוריון של חברת תל אביב המאה נכסים. תפוחי מסיים כהונה בת חמש שנים כנשיא הבונדס, אליה מונה על ידי שר האוצר הקודם יובל שטייניץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות