אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקבלת הפינגווין המשמר המלכותי יעבור לדום צילום: Youtube

PLAY

לקבלת הפינגווין המשמר המלכותי יעבור לדום

למלך נורבגיה יש תארי אבירות מיותרים לחלק, פוקימון וגאווה סקוטית, במאה ה-19 ידעו לייצר סוללות, לג'ורג' לוקאס היה חלום, ויום שגרתי בחייו של דב צעצוע

23.08.2016, 18:22 | נמרוד צוק

1. פינגווין בדרגת סר בריגדיר

נילס אולאב, תושב גן החיות העירוני של אדינבורו מסוג פינגווין מלכותי, קיבל אתמול דרגת "בריגדיר" במשמר המלכותי של מלך נורבגיה בטקס חגיגי. נילס, יש לציין, כבר מחזיק בתואר "סר" של בית המלוכה הבריטי.

2. אני קורא לזה המק'צ'רמנדר

ואם אנחנו כבר באווירה סקוטית: כשאנחנו רואים את האיש הזה, שעומד על פוכדור ענקי לבוש בחליפת צ'רמנדר ומחלץ צלילים מעוררי חלחלה מתוך חמת חלילים יורקת אש, אנחנו תוהים איזו פניה לא נכונה לקחנו בחיים.

3. הארי פוטר וסוללת המסתורין

בוויטרינה במעבדה לפיזיקה בהרווארד, מאחורי לוח זכוכית, ניצבת הסוללה הפעילה הוותיקה בעולם, שמחזיקה מעמד כבר 176 שנה כשהיא מחוברת לפעמון חשמלי שצלצל כבר 10 מיליארד פעמים. ואף אחד לא באמת יודע איך היא עושה את זה. כמה זמן סוללת הטלפון שלכם מחזיקה מעמד?

4. אני אביך, ד"ר קינג

כיצד מלחמת הכוכבים היא בדיוק כמו המאבק של תנועת זכויות האזרח האמריקאית במאות ה-19 וה-20 למען שוויון זכויות לשחורים? ולמה כדאי לשלב את ביל גייטס בסרטון שלכם גם אם הוא רק מהנהן בראש ואומר מלה אחת?

5. סוף טוב הכל דב

אם תהיתם מהו סרטון המחווה הכי חמוד שנוצר אי פעם לבובת דב כלשהי, הרי שהתשובה היא וידיאו הסטופ מושן הזה שיצרה, אם להאמין למה שקוראים באינטרנט, ילדה בת שמונה, שמתאר יום רגיל אך מרתק למדי בחייו של דובי הדב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות