אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרסו החלה בשיווק שתי גרסאות חדשות של דאצ'יה-לוגאן המשפחתית צילום: יח"צ

קרסו החלה בשיווק שתי גרסאות חדשות של דאצ'יה-לוגאן המשפחתית

אחת במרכב סדאן והשנייה במרכב סטיישן ובשתיהן תיבת הילוכים אוטומטית-רובוטית. המחירים: בין 75 ל-90 אלף שקל לדגם הסטיישן שמצויד במנוע טורבו-דיזל

25.08.2016, 09:07 | ליאור גוטמן

חברת קרסו, יבואנית מותג הרכב דאצ'יה מרומניה, החלה לשווק בישראל שתי גרסאות חדשות של המכונית המשפחתית לוגאן, אחת במרכב סדאן והשנייה במרכב סטיישן (MCV).

שתי המכוניות חולקות מכלולים עם דגמי סנדרו כאשר החידוש העיקרי הוא תיבת הילוכים אוטומטית-רובוטית (מצמד בודד) שמרחיבה את מגוון המכוניות האוטומטיות שדאצ'יה הרומנית מעמידה לרשות לקוחותיה. 

דאצ דאצ'יה לוגאן. בין 70 ל-90 אלף שקל | צילום: יח"צ דאצ

לוגאן תשווק בשתי גרסאות מנוע. הראשונה מצוידת במנוע בעל 3 בוכנות ובנפח של בנפח 0.9 ליטר, שיחד עם מגדש טורבו מפיקה 90 כ"ס עם הבטחה מצד קרסו לצריכת דלק נמוכה. הגרסה השניה מצוידת במנוע טורבו-דיזל שמוכר מדגמי דאצ'יה אחרים, גם הוא מפיק 90 כ"ס. כל המכוניות מצוידת במערכת מולטימדיה מקורית אולם אבזור הבטיחות דל יחסית עם 4 כריות אוויר בלבד ומערכת בקרת יציבות אלקטרונית.

קרסו מקווה להגדיל את היקף המכירות של מותג דאצ'יה תוך שימוש באותו נשק וותיק שסייע לה בעבר, והוא המחיר: לוגאן תשווק החל מ-75 אלף שקל (מרכב סדאן, מנוע בנזין ותיבת הילכים ידנית) ועד ל-90 אלף שקל לדגם הסטיישן שמצויד במנוע טורבו-דיזל ותיבת הילוכים אוטומטית-רובוטית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות