אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
VPN לסמארטפון: אופרה השיקה אפליקציית שינוי מיקום חינמית צילום מסך: itunes

VPN לסמארטפון: אופרה השיקה אפליקציית שינוי מיקום חינמית

מפתחת הדפדפן הנורבגי השיקה השבוע את גרסת האנדרואיד לאפליקציית ה-VPN החינמי שהטמיעה בו בגרסה האחרונה. הוא כולל יכולת לשנות את המיקום, חסימת קבצי מעקב ותכונת הגנה על גלישה דרך וויי פיי

27.08.2016, 16:15 | רפאל קאהאן

אופרה, מפתחת הדפדפן הנורווגית הידועה, השיקה השבוע את אפליקציית ה-VPN שלה למכשירי אנדרואיד, לאחר גרסת האייפון שהושקה לפני מספר חודשים. האפליקציה החדשה מאפשרת לקבל את אותן תכונות שהוטמעו בגרסה האחרונה של הדפדפן, רק ללא צורך בשימוש בו. בשלב זה האפליקציה אינה זמינה לווינדוס פון.

קראו עוד בכלכליסט

ה-VPN החדש מאפשר לקבל מספר שירותים בחינם וללא הגבלת תעבורה. השירות הראשון שהוא המעניין ביותר עבור המשתמשים המקומיים הוא כמובן האפשרות לקבל הגדרת מיקום שונה מזו הקיימת. בשלב זה ניתן להופיע כמחובר מקנדה, גרמניה, הולנד, סינגפור או ארה"ב. מה שמאפשר להשתמש בשירותים שחסומים לגולשים ממדינות אחרות כגון ספוטיפיי או גוגל פליי בארה"ב ולהוריד אפליקציות שאינן זמינות לגולשים בישראל.

 , צילום מסך: itunes צילום מסך: itunes  , צילום מסך: itunes

אופרה VPN אינו השירות היחיד שמאפשר לקבל את היכולות הללו, אבל הפעם מדובר בחברה אמינה וככזו הסיכוי שהמידע של המשתמשים ימצא את עצמו בידיים מפוקפקות מזערי. עוד יתרון לאפליקציה הוא התוספות שמגיעות איתה - חוסם קבצי מעקב והגנה על המשתמש בחיבור לאינטרנט אלחוטי על ידי הסתרת כתובת ה-IP למשל, תכונה שימושית במהלך התחברות לרשתות זרות או ציבוריות.

השימוש באפליקציה פשוט מאוד, מורידים, מתקינים ומריצים. המשתמש מקבל סדרה של הסברים כיצד הכל עובד ועובר למסך הראשי. אופרה לא מציעה יותר מדי אפשרויות בשביל לשמור על פשטות השימוש. ראשית ניתן לבחור מאיזה מיקום להתחבר, החוצץ השני מאפשר לבחור להפעיל את תכונת ההגנה על האינטרנט האלחוטי ובחוצץ השלישי תוכלו להפעיל את חוסם קבצי המעקב הפרסומיים.

העיצוב המזמין של האפליקציה ודמות הוויקינג החביב שמלווה את פעולות המשתמשים נועדו ליצור חוויית שימוש נעימה ולא טכנית כמו אצל המתחרות. עם זאת, כמו כל שירות "חינמי", החברה מבקשת תשלום בדמות השתלת פרסומות במסך הראשי, אך ייאמר לזכותה שהיא עושה זאת בצורה רכה ואלגנטית ולא באמצעות חלונות קופצים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות