אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתי אלישקוב תמונה למנכ"לית איילון אחזקות צילום: אבי מועלם

אתי אלישקוב תמונה למנכ"לית איילון אחזקות

אלישקוב פרשה באחרונה מתפקיד מנכ"לית הכשרה ביטוח; הנכס העיקרי של חברת האחזקות הוא חברת הביטוח איילון, המנוהלת על ידי אריק יוגב

25.08.2016, 22:52 | רחלי בינדמן

אתי אלישקוב, שפרשה החודש מתפקידה כמנכ"לית הכשרה בדרך לתפקיד מנכ"לית חברת איילון אחזקות שבשליטת לוי רחמני.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במינוי מעורר תהיות, שכן הנכס העיקרי של איילון אחזקות הוא חברת הביטוח איילון ביטוח שמנוהלת על ידי אריק יוגב. מעל יוגב מכהן יונל כהן, המחזיק בכ-18% מאיילון, כיו"ר. בדרך כלל, תפקיד של מנכ"ל חברת אחזקות של חברת ביטוח הוא פחות משמעותי מזה של מנהל חברת הביטוח עצמה.

כך לדוגמה, במגדל מנכ"ל חברת האחזקות הוא ערן צ'רנינסקי שהוא גם סמנכ"ל הכספים, בעוד עופר אליהו הוא המנהל של חברת הביטוח מתחת. בהראל רונן אגסי , גם כן סמנכ"ל הכספים, הוא מנכ"ל חברת האחזקות - אך מישל סיבוני מנהל את חברת הביטוח.

אלישקוב, צילום: אבי מועלם אלישקוב | צילום: אבי מועלם אלישקוב, צילום: אבי מועלם

ככל הנראה, באיילון מאוד רצו את אלישקוב, אחת המנהלות המוערכות בענף ואשת כספים במקור, אך לאחר שכיהנה בתפקיד מנכ"ל היא לא הסכימה לקחת על עצמה מינוי בדרג נמוך יותר. אלישקוב תחליף בתפקיד את לוי רחמני. מי שכיהן כיו"ר חברת האחזקות ב-8 החודשים האחרונים היה יצחק לקס שהשבוע נודע כי סיים את תפקידו. ייתכן שרחמני יתפוס את מקומו כיו"ר חברת האחזקות.

המינוי הזה מצטרף למהלך משמעותי נוסף שהתרחש באחרונה באיילון - הסכם לפיו כהן יוכל למכור את חלקו לרחמני בדצמבר השנה ובדצמבר 2017 לפי מחיר קבוע מראש המייצר לו תשואה מובטחת על ההשקעה שלו. מדובר בהטבה מטעם בעל השליטה רחמני, שכנראה מעוניין שכהן יישאר בחברה ויהיה מעורב בניהולה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות