אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פדרר ונדאל ישתפו פעולה בטורניר חדש צילום:MCT

פדרר ונדאל ישתפו פעולה בטורניר חדש

בטורניר שייערך בשנה הבאה ישחקו אירופה נגד שאר העולם, כשפדרר ונדאל, שביחד מחזיקים ב-31 תארי גרנד סלאם, ישחקו באותו הצד של הרשת

28.08.2016, 16:03 | שירות כלכליסט

היריבות הגדולה ביותר בעולם הטניס ככל הנראה שייכת לרוג'ר פדרר ורפאל נדאל, ובה לנדאל יש יתרון של 23-11.

קראו עוד בכלכליסט

מימין: פדרר ונדאל. הטניסאי הספרדי: "זה יהיה מאוד מיוחד להיות באותה קבוצה עם רוג מימין: פדרר ונדאל. הטניסאי הספרדי: "זה יהיה מאוד מיוחד להיות באותה קבוצה עם רוג'ר, אני מתרגש מזה" | צילום: אם סי טי מימין: פדרר ונדאל. הטניסאי הספרדי: "זה יהיה מאוד מיוחד להיות באותה קבוצה עם רוג

לכבוד ההכנסות לטורניר הראשון של גביע לייבר (על שמו של אגדת הטניס האוסטרלית רוד לייבר), השניים יתעלמו מהיריבות וישחקו יחד בתחרות הזוגות, כך מדווח הוושינגטון פוסט.

בטורניר, שיושק בספטמבר 2017 ישחקו אירופה נגד שאר העולם, כשפדרר ונדאל, שביחד מחזיקים ב-31 תארי גרנד סלאם, ישחקו באותו הצד של הרשת.

"זה יהיה מאוד מיוחד להיות באותה קבוצה עם רוג'ר", הגיב נדאל. "אנחנו יריבים כל הקריירה שלנו, כך שלהיות באותה קבוצה ואפילו לשחק ביחד בזוגות זה יהיה מאוד מיוחד, ואני מתרגש מזה".

פדרר הביע התלהבות דומה: "אני חושב שזה יהיה פשוט לא יאמן, להיות באותו צד עם רפא, זו הרגשה נהדרת. עמדתי כל הזמן מול הפורהנד האימתני, ועכשיו אני יכול ממש לתמוך בזה, ולהגיד לו לחבוט עוד אחת ואפילו ליהנות מזה".

זו עלולה להיות הפעם הראשונה והאחרונה שייצא לנו לראות את שני כוכבי הטניס משחקים ביחד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות