אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אולד סקול: מרבית ההורים בארה"ב עדיין נמנעים מרכישת ציוד ללימודים באינטרנט צילום: שאטרסטוק

אולד סקול: מרבית ההורים בארה"ב עדיין נמנעים מרכישת ציוד ללימודים באינטרנט

90% מחומרי הלימוד לבית הספר יירכשו בחנויות אמיתיות ולא באתרי המכירות המקוונים. עם זאת, נרשמה עלייה של 10% במספר ההורים שהצהירו שיערכו לפחות חלק מהקניות ברשת

28.08.2016, 19:49 | בלומברג
לקראת שנת הלימודים החדשה, מתברר שכ־90% מחומרי הלימוד יירכשו בחנויות ולא באתרי מכירות מקוונים כגון אמזון, כך עולה מסקר שערכה חברת ביזרייט אינסייטס.

קראו עוד בכלכליסט

עם זאת, השנה 46% מההורים לילדים בגילי כיתה א' עד י"ב יערכו לפחות חלק מהקניות ברשת, זאת לעומת 36% בשנה שעברה, כך לפי נתוני פדרציית הקמעונאות הלאומית.

אילוסטרציה אילוסטרציה אילוסטרציה

ההוצאות על חזרה לבית הספר בארה"ב צפויות לצמוח השנה ב־11%, איתות לכך כי משפחות אמריקאיות חשות ביטחון גובר בנוגע להתאוששות הכלכלה ואינן מהססות לאגור מוצרים. משפחות עם ילדים בבית הספר צפויות להוציא בשנה הנוכחית 673 דולר בממוצע על חומרי לימוד, כך לפי סקר של פדרציית הקמעונאות. זאת לעומת 630 דולר ב־2015, אז נרשמה ירידה.

בחישוב כולל, משפחות לילדים בגילי בית ספר יוציאו על חומרי לימוד 75.8 מיליארד דולר, לעומת 68 מיליארד דולר בשנה שעברה.

"משפחות עדיין מחפשות מציאות בחנויות, אבל ישנם סימנים לכך שהן מודאגות השנה פחות מהכלכלה בהשוואה לשנה שעברה", אמר מנכ"ל פדרציית הקמעונאות הלאומית מתיו שיי. "עם כניסתנו למחצית השנייה של השנה, אנחנו אופטימיים כי הצמיחה הכלכלית והוצאות הצרכנים ימשיכו להשתפר בשני הרבעונים הבאים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות