אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוינטר רוכשת חברה בברזיל: "תתרום לרווחיות החברה מהיום הראשון"

פוינטר רוכשת חברה בברזיל: "תתרום לרווחיות החברה מהיום הראשון"

כך אמר מנכ"ל פוינטר, דוד מחלב, על רכישת צ'לו טלקום תמורת 6.5 מיליון דולר. החברה הנרכשת מנהלת ציי משאיות בדרום ברזיל בהיקף של 16 אלף כלי רכב

29.08.2016, 15:23 | דרור רייך

פוינטר מתרחבת בברזיל. החברה הודיעה על רכישת צ'לו טלקום (Cielo Telecom) הברזילאית תמורת כ-21 מיליון ריאל ברזילאי (כ-6.5 מיליון דולר) במזומן.

קראו עוד בכלכליסט

צ'לו טלקום מנהלת ציי רכב של כ-16,000 משאיות, בעיקר בדרום ברזיל והם יצטרפו לכ-192 אלף מנויי פוינטר במדינה. פוינטר מראש העין (שמניותיה נסחרות הן בנאסד"ק והן בבורסת ת"א), פועלת בברזיל זה מספר שנים ואף נבחרה כספקית שירותי ניהול הרכב של עיריית ריו דה ז'ניירו במשחקים האולימפיים.

במקביל, החברה סובלת בשנה וחצי האחרונות מהאטה כלכלית חריפה בברזיל, שנותנת את אותותיה בצניחה של שער המטבע, צמיחה אפסית וריבוי של פשיטת רגל בקרב חברות שונות במדינה.

"בשנה שעברה רשמנו צמיחה נמוכה, בעיקר בגלל הבעיות המאקרו כלכליות במדינה", הסביר דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר. "השנה כבר רשמנו גדילה גם אורגנית וגם באמצעות רכישות, וגם נרשמה התאוששות קלה במטבע. אני מאמין שהרכישה תיתן תרומה לרווחיות של פוינטר החל מהיום הראשון, בהתחלה קצת ואח"כ הרבה יותר בגלל פוטנציאל סינרגטי משמעותי. היא תאפשר להרחיב את פעילותנו בחלק הדרומי של ברזיל ולהפוך להיות שחקן בולט במגזר המשאיות".

בישראל עיקר הפעילות של פוינטר מתמקדת באיתור מכוניות גנובות – אבל מחוץ לישראל עוסקת החברה בתחום שנקרא MRM - ניהול משאבים ניידים. המוצרים של פוינטר מאפשרים לחברות לבחון את הביצועים של צי הרכב, כלומר איפה נמצא כל רכב ומה הוא עושה. פוינטר מספקת גם את החומרה וגם את התוכנה לשימושים אלה.

המשחקים האולימפיים בריו, צילום: גטי אימג המשחקים האולימפיים בריו | צילום: גטי אימג'ס המשחקים האולימפיים בריו, צילום: גטי אימג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות