אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פנסיית ברירת המחדל תשווק גם על ידי סוכני הביטוח צילום: שאטרסטוק

פנסיית ברירת המחדל תשווק גם על ידי סוכני הביטוח

בית ההשקעות הלמן-אלדובי ופרופיט סוכנות לביטוח חתמו על הסכם ההפצה של הקרן

31.08.2016, 17:17 | שירות כלכליסט

רפורמת פנסיית ברירת המחדל עליה הודיע האוצר בתחילת החודש תשווק גם על ידי סוכני הביטוח. כך עולה מהסכם שנחתם בין בית ההשקעות הלמן-אלדובי לפרופיט סוכנות לביטוח.

על פי ההסכם ההפצה שנחתם על ידי רמי דרור מנכ"ל הלמן-אלדובי בית השקעות ואיתי ברדה מנכ"ל הגמל והפנסיה מנהלי פרופיט, אסף בנאי ושלומי אלברג, סוכני הביטוח יקבלו עמלה קבועה להפצת קרן ברירת המחדל של בית ההשקעות. את העמלה ישלם בית ההשקעות כך שהדבר לא ייקר את דמי הניהול שמשלמים העמיתים כפי שנקבע במכרז האוצר. 

בבית ההשקעות מעריכים כי הסכם ההפצה שנחתם עם פרופיט סוכנות לביטוח מהווה חיזוק משמעותי לבית ההשקעות ביישום מוצלח של הרפורמה וגיוס עמיתים תוך הישענות על מערך ההפצה והניסיון הרב שיש לפרופיט בתחום.

ברדה: "סוכני הביטוח הם גורם מרכזי בענף הפנסיוני. שיתוף הפעולה האסטרטגי יאפשר להפוך את רפורמת הפנסיה של האוצר נגישה לכלל המועסקים במשק ולהפוך אותה לבשורה צרכנית של ממש תוך שמירה על דמי הניהול האטרקטיביים". לדבריו, מדובר ברפורמה חשובה אף יותר מרפורמת הסלולר והיא נוגעת לעתיד הפנסיוני של כל אזרח במדינה ולכן בכוונתנו בית ההשקעות לעשות כל שיידרש על מנת להפיץ את הרפורמה לכל הצרכנים ולהבטיח את הצלחת הרפורמה הלכה למעשה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות