אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיא סברסקי ישמש כנציגה של משפחת דה רוטשילד בישראל צילום: ויקיפדיה

גיא סברסקי ישמש כנציגה של משפחת דה רוטשילד בישראל

סברסקי מונה גם לתפקיד ממלא מקום יו"ר בקרן רוטשילד קיסריה, כשאת תפקיד היו"ר ממלא הברון בנימין דה רוטשילד.

31.08.2016, 21:20 | גולן חזני
גיא סברסקי ישמש כנציגם של הברון בנימין דה רוטשילד והברונית אריאן דה רוטשילד בישראל. סברסקי מונה גם לתפקיד ממלא מקום יו"ר בקרן רוטשילד קיסריה, בחברה לפיתוח קיסריה ובחברה לנכסי קיסריה. המינוי ייכנס לתוקפו באוקטובר 2016 הוא יחליף את מנכ"ל טבע לשעבר שלמה ינאי.

קרן רוטשילד קיסריה הוקמה ע"י המדינה ומשפחת רוטשילד בהסכם מ-1962. אז נקבע כי פירות הקרן ישמשו לפיתוח ההשכלה הגבוהה. לשם כך הועברו לקרן זכויות החכירה והבעלות על 30 אלף דונם באזור קיסריה, וכן הבעלות על החברה לפיתוח קיסריה. משפחת רוטשילד העבירה 550 אלף דונם למדינה ללא תמורה.

הברונית אריאן דה רוטשילד, צילום: ויקיפדיה הברונית אריאן דה רוטשילד | צילום: ויקיפדיה הברונית אריאן דה רוטשילד, צילום: ויקיפדיה

סברסקי מכהן כנגיד בקרן רוטשילד קיסריה ודירקטור בחברה לפיתוח קיסריה מאז שנת 2011 הוא שותף ומנהל בבית ההשקעות והפמילי אופיס אקסקליבר קפיטל ובעל ניסיון עשיר בתחום ניהול הון בארץ ובחו"ל, בין השאר כבנקאי בגולדמן סאקס ודויטשה בנק.

הברונית אריאן רוטשילד אמרה כי "אני בטוחה כי יכולותיו וניסיונו של גיא סברסקי יתרמו לקרן רוטשילד קיסריה ולאתגרים העומדים בפניה. אנו מאחלים לגיא הצלחה במילוי המשימה החשובה שנטל על עצמו. כמו כן, אנו מבקשים להודות לשלמה ינאי המסיים את תפקידו על תרומתו לקרן במהלך 3 השנים האחרונות".

גיא סברסקי מסר: "אני רואה בתפקיד זה שליחות ציבורית חשובה ואעשה כמיטב יכולתי להגשמת יעדיה החשובים של קרן רוטשילד קיסריה בשיתוף פעולה עם שותפינו לדרך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות