אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסכם חסות נוסף לריאן לוכטה: עם חברת אבטחה שמבטיחה "למנוע פשע" צילום: גטי אימג'ס

הסכם חסות נוסף לריאן לוכטה: עם חברת אבטחה שמבטיחה "למנוע פשע"

השחיין האולימפי האמריקאי, שאיבד את כל נותני החסות הקודמים שלו בגלל שהמציא סיפור על שוד בריו דה ז'נרו, חתם על הסכם חסות שני מאז השערורייה

01.09.2016, 13:23 | שירות כלכליסט

הסכם חסות חדש נוסף לשחיין האולימפי ריאן לוכטה: הפעם עם חברת אבטחה שמבטיחה "למנוע פשע". זאת לאחר שאיבד את כל נותני החסות הקודמים שלו בעקבות כך ששיקר והמציא כי נשדד במהלך האולימפיאדה האחרונה בריו דה ז'נרו.

קראו עוד בכלכליסט

לוכטה. השחיין שהודה כי שיקר על כך שהיה קורבן לפשע במהלך אולימפיאדת ריו, חתם על הסכם חסות עם חברת Robocopp , שמייצרת "מכשיר" למניעת פשעים. "אני מטייל הרבה לאחרונה", אמר לוכטה בוידאו קידום שפורסם באינסטגרם וטוויטר. "אני לא הולך לשום מקום בלי Robocopp". , צילום: גטי אימג לוכטה. השחיין שהודה כי שיקר על כך שהיה קורבן לפשע במהלך אולימפיאדת ריו, חתם על הסכם חסות עם חברת Robocopp , שמייצרת "מכשיר" למניעת פשעים. "אני מטייל הרבה לאחרונה", אמר לוכטה בוידאו קידום שפורסם באינסטגרם וטוויטר. "אני לא הולך לשום מקום בלי Robocopp". | צילום: גטי אימג'ס לוכטה. השחיין שהודה כי שיקר על כך שהיה קורבן לפשע במהלך אולימפיאדת ריו, חתם על הסכם חסות עם חברת Robocopp , שמייצרת "מכשיר" למניעת פשעים. "אני מטייל הרבה לאחרונה", אמר לוכטה בוידאו קידום שפורסם באינסטגרם וטוויטר. "אני לא הולך לשום מקום בלי Robocopp". , צילום: גטי אימג

השחיין חתם על הסכם חסות עם חברת Robocopp , שמייצרת "מכשיר" למניעת פשעים. "אני מטייל הרבה לאחרונה", אמר לוכטה בווידאו קידום שפורסם באינסטגרם וטוויטר, "אני לא הולך לשום מקום בלי Robocopp".

לא נחשפו הפרטים הפיננסיים של העסקה. Robocopp מייצרת מכשיר שמזעיק את המשטרה בפעולה פשוטה.

לוכטה, שאיבד נותני חסות כגון ראלף לורן, ספידו וחברת המזרנים Airweave, לא איבד לחלוטין את האפיל כנראה. Pine Bros, חברת תרופות לכאבי גרון, חתמה עימו על הסכם חסות ראשון אחרי השערורייה.

הוא גם צפוי להופיע בעונה הבאה של "לרקוד עם כוכבים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות