אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כבר 14 שנים ברציפות: ג'יזל בונדשן - הדוגמנית העשירה ביותר צילום: גטי אימג'ס

כבר 14 שנים ברציפות: ג'יזל בונדשן - הדוגמנית העשירה ביותר

פרישתה של הסופר מודל מהמסלול בשנה שעברה לא פגע ברווחיה שמסתכמים בשנת 2016 ב-30.5 מיליון דולר. למקום השני הגיעה הדוגמנית אדריאן לימה. ומי נמצאת במקום השלישי?

01.09.2016, 14:37 | שירות כלכליסט

פרישתה מהמסלול של ג'יזל בונדשן לא פוגעת כלל ברווחים של דוגמנית העל לשעבר. על פי נתונים "פורבס", בונדשן דורגה שוב כדוגמנית הרווחית ביותר ל-2016. זוהי השנה ה-14 ברציפות שבונדשן הברזילאית זוכה לתואר זה.

על אף שבונדשן הודיעה על פרישתה מהמסלול בשנה שעברה, היא הרוויחה 30.5 מיליון דולר מאז יוני 2015. חלק ניכר מהרווחים הגיעו מחברת "שאנל", "קרולין הרארה" ו"פאנטן", שעימם מנהלת בונדשן שותפות. וזה עוד לפני שכוללים את קולקציית ההלבשה התחתונה ומוצרי הטיפוח הנושאים את שמה והמניבים לה רווח רב.

ג ג'יזל בונדשן | צילום: גטי אימג'ס ג

בונדשן אף הצליחה להרוויח 20 מיליון דולר יותר מאדריאנה לימה – הדוגמנית ששימשה מלאכית של "ויקטוריה סיקרט" לזמן הארוך ביותר אי פעם. לימה הגיעה למקום השני בדירוג פורבס.

במקום השלישי של דירוג הדוגמניות העשירות בעולם של פורבס הגיעו בתיקו קארלי קלוס וקנדל ג'נר, שהרוויחו כל אחת 10 מיליון דולר השנה. ג'נר רשמה את הזינוק הגדול ביותר בדירוג לאחר שהגדילה את הכנסותיה ב-150% השנה, בעיקר הודות לחוזים עם מותגי קלווין קליין ואסתי לאודר. מספר המעריצים שלה באינסטגרם בוודאי לא מזיקה לה גם כן – הדירוג של פורבס מצביע על כך שהדוגמניות בעלות נוכחות חזקה ברשתות החברתיות, זוכות לרשום רווחים גדולים יותר.

הדוגמנית ג'יג'י חאדיד, שלה יותר מ-22 מיליון עוקבים באינסטרגם, עשתה את הופעת הבכורה שלה בדירוג והגיעה למקום ה-5 עם הכנסה של 9 מיליון דולר השנה.

הדוגמנית הבריטית רוזי האנטיגטון ווייטלי גם כן הופיעה ברשימה בפעם הראשונה השנה ועומדת בתיקו עם חדיד עם 9 מיליון דולר גם כן השנה.

על פי פורבס, ההכנסה המצרפית השנה של 20 המדורגות הראשונות ברשימה הוא 154 מיליון דולר.

על אף פרישתה המתוקשרת של בונדשן ממסלול הדוגמנות, חזרה הברזילאית למסלול באופן חד פעמי בטקס הפתיחה של אולימפיאדת ריו.
אדריאנה לימה , צילום: victoriassecret אדריאנה לימה | צילום: victoriassecret אדריאנה לימה , צילום: victoriassecret

קנדל ג קנדל ג'נר | צילום: גטי אימג'ס קנדל ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות