אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפועל תל אביב חויבה לשלם 2.5 מיליון יורו למאמנה לשעבר צילום: עוז מועלם

הפועל תל אביב חויבה לשלם 2.5 מיליון יורו למאמנה לשעבר

ססאר מנדיונדו זכה בתביעה שהגיש נגד המועדון בבית הדין הבינלאומי הגבוה לספורט, כשנקבע כי על האדומים לשלם לו ולעוזרו גונסאלו לופס

01.09.2016, 22:27 | ynet

מאמנה לשעבר של הפועל ת"א, ססאר מנדיונדו, זכה בתביעה שהגיש נגד המועדון בבית הדין הבינלאומי הגבוה לספורט, כשנקבע כי על האדומים לשלם לו ולעוזרו גונסאלו לופס 2.5 מיליון יורו.

קראו עוד בכלכליסט

בחוזהו של מנדיונדו, שפוטר מהקבוצה בעונה שעברה כבר אחרי שני משחקי ליגה, הוכנס סעיף פיצוי של שישה חודשי שכר - אולם כעת נקבע ע"י ה-CAS שהסעיף אינו חוקי, ולכן המאמן הספרדי יפוצה במלוא חוזהו לשלוש שנים, בסך 2.5 מיליון יורו. 

סלבישה יוקאנוביץ וססאר מנדיונדו , צילום: עוז מועלם סלבישה יוקאנוביץ וססאר מנדיונדו | צילום: עוז מועלם סלבישה יוקאנוביץ וססאר מנדיונדו , צילום: עוז מועלם

הפועל כבר הגישה לבית משפט אזרחי בקשה לביטול פסק הבורר, יחד עם ניסיון לפשרה מול המאמן הספרדי, שבינתיים לא צלח אחרי שנפגשו איתו בספרד. במועדון לא מתייחסים ברצינות לפסיקה נגדם, וטענו כי מנדיונדו עקף את פיפ"א ולכן לא יוכל לקבל ממנה סיוע. ההערכה כי הפרשה תסתיים בהליך של פשרה.

מהפועל ת"א נמסר בתגובה: "עם כל הכבוד לסטטיסטיקה ולהערכת הסיכוי של עו"ד אפריים ברק, עורכי הדין המטפלים מטעם הפועל תל אביב בהליך סבורים כי הסיכוי להביא לביטול ההחלטה - שבטעות יסודה - הוא דווקא גבוה. גם מנדיונדו לא תבע ולא ציפה לקבל את הסכומים שנפסקו לו. בנוסף - ההליך בשוויץ אינו ההליך היחיד שניתן לנקוט בנסיבות העניין - במיוחד שעורכי הדין של מנדיונדו אישרו מספר פעמים בכתובים כי אין הם תובעים אלא סכום של 140 אלף יורו. מסמכים אלו הוסתרו מהבורר במכוון ודי בהסתרה מכוונת זו על מנת להביא לפסלות פסק הבורר וביטולו. לנוכח אלו נראה כי אין להתרגש יתר על המידה מפסיקה זו. נראה שגם עורכי הדין של מנדיונדו הבינו זו ומו"מ דווקא מתנהל ברוח טובה בין הצדדים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות