אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טופ רמדור תרכוש את טכנוסופט במיליוני שקלים

טופ רמדור תרכוש את טכנוסופט במיליוני שקלים

טכנוסופט מפתחת ומשווקת את תוכנת ניהול ותחזוקת הנכסים, "תחזוקנית". לחברה יש נוכחות חזקה בתחום ובין לקוחותיה משרדי ממשלה, בתי חולים אונברסיטאות וצה"ל

04.09.2016, 18:27 | רפאל קאהאן
טופ רמדור, ספקית לפתרונות תוכנה ושירותי מחשוב לארגונים וחברות, הודיעה היום (א') על רכישת חברת טכנוסופט, המפתחת את תכנת הניהול והאחזקה "תחזוקנית". היקף העסקה המדויק לא נמסר אך הינו מיליוני שקלים בודדים. טכנוסופט מתמחה במתן פתרונות לניהול ממוחשב של מערכי-אחזקה בתעשייה, בחברות אחזקה ושירותים, וארגונים ומוסדות ממשלתיים.

קראו עוד בכלכליסט

בין לקוחותיה של טכנוסופט משרדי ממשלה, בתי חולים, מלונות, מחנות צה"ל, קניונים, אוניברסיטאות, בתי אבות, בתי משפט, רשויות מקומיות, חברות פרטיות ועוד. כעת, תעבור פעילות התוכנה לבעלות חברת טופ רמדור. לחברה יש מעל ל 15,000 משתמשים בחודש, ומנהלת תקציבי בינוי ותשתית ללקוחותיה במיליארדי שקלים.

טופ רמדור רוכשת את טכנוסופט, צילום: Shutterstock טופ רמדור רוכשת את טכנוסופט | צילום: Shutterstock טופ רמדור רוכשת את טכנוסופט, צילום: Shutterstock

דרור שגב, מנכ"ל טופ רמדור אמר כי: "השילוב שנוצר כעת בין הפתרונות שמציעה טכנוסופט לבין אלו שמציעה טופ רמדור, מאפשר לנו לספק ללקוחותינו חבילת שירותים מושלמת לכל מחזור החיים של הפרויקט כולל גם בתחומי הניהול והאחזקה של אתרים. האיחוד בין שתי החברות עתיד לשפר את מערך השירות והפיתוח וייתן ללקוחותינו יתרונות מיידים רבים, כמו-גם יציבות והמשכיות לזמן ארוך".

טופ רמדור מקבוצת טופ מתמחה בפיתוח מוצרי תוכנה לענף הפרויקטים ההנדסיים. רמדור עוסקת בפיתוח מערכת מידע נדל"ן, מערכות ושירותים לניהול פרויקטים, כולל כלים לניהול מכרזים ובל"מים, ניהול תקציבים וניהול חוזים, ניהול משימות, ניהול תהליכים, ניהול איכות, יומני עבודה ומעקב החלטות ותוכן ומידע הנדסי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות