אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חצי חינם מחפשת את החצי השני

חצי חינם מחפשת את החצי השני

הרשת יוצאת בקמפיין ראשון זה שנים, לאחר שמצאה כי מחצית מתושבי המרכז לא ביקרו בה

06.09.2016, 08:48 | נורית קדוש

רשת המזון חצי חינם מנסה לגייס לקוחות חדשים: לראשונה זה שנים יוצאת הרשת בקמפיין רחב היקף בהשקעה של 3 מיליון שקל תחת הסלוגן "חוסכים לך בלי לחסוך עליך". עד כה השתמשה הרשת בעיקר במהלכי שיווק באינטרנט ובפרסומי מבצעי הוזלות, ולא הובילה קמפיינים תדמיתיים. לדברי אורית שלום, סמנכ"לית השיווק של הרשת ובתו של זכי שלום מבעלי הרשת, המהלך נולד מתוך הבנה שלקוחות רבים לא מכירים את הרשת. "ערכנו מחקר מקיף וגילינו באמצעותו דבר שהפתיע אותנו - שהרבה צרכנים שמכירים את המותג חצי חינם, אבל לא ביקרו בסניפים שלנו", חושפת שלום.

קראו עוד בכלכליסט

לדבריה, באזור גדרה עד חדרה בו פרוסים 7 סניפי הרשת, נמצא כי 46% מהצרכנים אינם לקוחות הרשת. ככאלה, מעריכה שלום שהלקוחות הפוטנציאליים כלל לא ערים להבדלים הקיימים בין חצי חינם לשאר הרשתות. נתון זה הוביל את הרשת להבנה שעליה לפעול להגברת המודעות לרשת ולהדגשת ההבדלים בינה לבין המתחרות. לטענת שלום, ההחלטה להרחיב את מהלכי השיווק לקמפיין פרסומי נבעה רק מהרצון להרחיב את מעגל הלקוחות ולא מההאטה המתמשכת שחווה שוק המזון מאז 2013. "אצלנו ברשת המכירות בסדר גמור ואנחנו כל הזמן בודקים את עצמנו ביחס לשוק. התזמון לא קשור למה שקורה בשוק, אלא תוצר של הזמן שלקח לנו להבין מה אנחנו רוצים להעביר ללקוחות שלנו ואיך אנחנו רוצים לעשות זאת".

יחד עם זאת, הקמפיין יוצא לדרך שבועות ספורים לקראת ראש השנה, במהלכם צפויה להירשם עלייה במכירות. בהמשך הקמפיין המציג את איכות המוצרים הטריים ונראות הסניפים יחשפו גם מבצעי הוזלות שנועדו לסייע אף הם לגייס לקוחות חדשים.

שלט החוצות כחלק מקמפיין חצי חינם. השקעה של 3 מיליון שקל שלט החוצות כחלק מקמפיין חצי חינם. השקעה של 3 מיליון שקל שלט החוצות כחלק מקמפיין חצי חינם. השקעה של 3 מיליון שקל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות