אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפריקה נכסים: לא ייגרם לנו נזק מהותי "באירוע המורכב והחריג" צילום: עמית שעל

אפריקה נכסים: לא ייגרם לנו נזק מהותי "באירוע המורכב והחריג"

החברה עדכנה בדיווח לבורסה כי על פי הסכם בינה לדניה סיבוס, האחרונה חתמה על פוליסת ביטוח עם כיסוי של 122 מיליון שקל והתחייבה לפצותה על נזקים שייגרמו לה בפרויקט

06.09.2016, 08:30 | מיקי גרינפלד

חברת אפריקה נכסים, בעלת אתר הבנייה שבו אירע אתמול אסון הקריסה, הוציאה בלילה עדכון בדיווח לבורסה, שבו הבהירה כי לא צפוי להיגרם לה נזק "מהותי" בעקבות האירוע.

קראו עוד בכלכליסט

אפריקה נכסים פתחה את ההודעה בתנחומים למשפחות ההרוגים ובאיחולי החלמה מהירה לפצועים. מעבר לכך הוסיפה החברה את המובן מאליו, כי עבודות ההקמה בחניון נעצרו עד להשלמת החקירה והבדיקות של הגופים המוסמכים ורשויות האכיפה.

חלקו השני של הדיווח נוגע לשאלות הפיצויים והביטוח: לפי ההסכם בין אפריקה נכסים לדניה סיבוס, האחרונה התקשרה בפוליסת ביטוח בפרויקט כשאפריקה נכסים היא המוטב של הפוליסה. הביטוח צפוי להעניק כיסוי של עד 122 מיליון שקל בהתאם לסוגי נזק שונים.

במקביל קובע ההסכם בין שתי החברות כי דניה סיבוס תפצה את אפריקה נכסים בגין נזקים שייגרמו לה, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מביצוע עבודות ההקמה. לנוכח הסכם זה, אפריקה נכסים מעריכה כי הנזק הכספי שייגרם לה בשל האירוע "אינו צפוי להיות מהותי".

אפריקה נכסים מדגישה כי מדובר בהערכה ראשונית בלבד של החשיפות המיידיות כתוצאה ממה שהיא מגדירה כ"אירוע מורכב וחריג זה". בין היתר בשל העובדה כי בשלב זה עדיין "לא ידועה הסיבה לקרות האירוע".

אתר הקריסה ברמת החייל, צילום: רויטרס אתר הקריסה ברמת החייל | צילום: רויטרס אתר הקריסה ברמת החייל, צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

לכל התגובות