אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראשת עיריית נתניה נחקרת במשטרה; "אשתף פעולה כדי להביא לחקר האמת" צילום: עמית שעל

ראשת עיריית נתניה נחקרת במשטרה; "אשתף פעולה כדי להביא לחקר האמת"

המשטרה עיכבה לחקירה ארבעה חשודים נוספים בעבירות שוחד ומרמה בתחום הנדל"ן בנתניה, בהם בכיר בעירייה, שני קבלנים ואדם נוסף, המקורב לגורם בכיר בעירייה. החוקרים עורכים חיפושים בבתיהם ומשרדיהם של החשודים

07.09.2016, 11:45 | תומר גנון

התפתחות בחקירת החשד לעבירות שוחד ומרמה בתחום הנדל״ן בעיר נתניה. ראש העיר נתניה, מרים פיירברג זומנה להגיע לחקירה ונחקרת בשעות אלה במשרדי יאח"ה בלוד. היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) של המשטרה וחקירות מס הכנסה מרכז ברשות המסים, עיכבו הבוקר (ד') ארבעה חשודים נוספים - בכיר בעיריית נתניה, שני קבלנים (אחד מהם הוא קבלן מוכר באזור השרון) ואדם נוסף, המקורב לגורם בכיר בעירייה. החוקרים עורכים חיפושים בבתיהם ומשרדיהם של החשודים. מעורבים נוספים זומנו לחקירה.

קראו עוד בכלכליסט

עו"ד נתי שמחוני ממשרד הרצוג פוקס נאמן המייצג את פיירברג מסר: "פיירברג הינה ראשת העיר נתניה מזה 18 שנים ושימשה בתפקידים שונים בעיריה מזה כארבעה עשורים. פיירברג פעלה נאמנה וביושרה ומעולם לא דבק כל רבב בהתנהלותה וכך היא סמוכה ובטוחה, יוברר גם הפעם. פיירברג מכבדת את רשויות אכיפת החוק והיא תשתף פעולה עם גורמי החקירה, כדי להביא לחקר האמת".

 

על פי החשד, פעלו בכירים בעירייה ומקורבים להם, בהם בין היתר בנה של ראש העירייה מרים פיירברג, עו"ד צפריר פיירברג, על מנת לקדם את ענייניהם של קבלנים ויזמים בעיר נתניה. בין העצורים עד עתה בפרשה נמצא גם הקבלן אברהם תשובה, אחיו של בעל השליטה בקבוצת דלק יצחק תשובה. זאת בתמורה לשוחד וטובות הנאה מסוגים שונים, תוך שגורמי העירייה ומקורביהם פועלים בניגוד עניינים מבלי לדווח על כך ותוך שכלל המעורבים מבצעים שורת עבירות שוחד, מרמה, הלבנת הון ומס.

 

הארכת המעצר: מימין - אברהם תשובה ועו"ד צפריר פיירברג , צילום: אוראל כהן הארכת המעצר: מימין - אברהם תשובה ועו"ד צפריר פיירברג | צילום: אוראל כהן הארכת המעצר: מימין - אברהם תשובה ועו"ד צפריר פיירברג , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
נא לבדוק מיידית את מניעי היוזמה החדשה לבניית
נא לבדוק מיידית את מניעי היוזמה החדשה לבניית מרכז מחקר רכב עתידי (כולל מתקנים לרכב מימן) בשיתוף מרצדס תחת האף של תושבי נאות גנים (לפני כחודשיים פורסם על הקמת המרכז בהרצליה ופתאום טוויסט בעלילה...). מדובר בשטח חקלאי ממוקם בין בתי נורדיה לבתי נאות גנים והועבר לנתניה בהסכם עם מועצת לב השרון ונורדיה לצורך הרחבת השכונות הקימות, המשך בניה צמודת קרקע והקמת שירותים עבור התושבים. תושבי השכונות התעוררו השבוע להזייה שיוצנח איזור תעשיה לתוך האיזור הירוק הכפרי הפסטורלי, שלא לדבר על כליאת נאות גנים באיזורי תעשיה ממערב וממזרח. הטרקטורים כבר עלו על השטח עוד לפני שמישהו יודע על שינויים בתוכניות הקיימות או מה התוכניות החדשות.
Hammer  |  07.09.16
לכל התגובות