אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הם רציניים: אלישרא אוסרת על צחוק בעבודה צילום: שאטרסטוק

הם רציניים: אלישרא אוסרת על צחוק בעבודה

החברה דרשה במכתב לעובדיה "לא לאפשר כינוסים שלא למטרות עבודה" ולא להחתים כרטיס לפני שתיית הקפה; הפסקות צהריים - לא לפני 13:10

08.09.2016, 06:51 | אסנת ניר

"יש לאכוף אווירת עבודה במעבדות ולא לאפשר כינוסים וצחוקים שלא למטרות עבודה", כך נכתב במכתב נהלים שנשלח לעובדי קו רכיבי המיקרוגל של אלישרא, חברת הבת של אלביט מערכות.

השפה הנוקשה בולטת בדרישות נוספות שנשלחו במאי כדוגמת "על העובדים להחתים כרטיס עם תחילת עבודתם ולא לפני שתיית הקפה", או "יציאה להפסקת צהריים ב־13:10 ולא לפני".

אלישרא, צילום: אוראל כהן אלישרא | צילום: אוראל כהן אלישרא, צילום: אוראל כהן

החברה, העוסקת בפיתוח ובייצור מערכות לוחמה אלקטרוניות, מערכות שליטה ובקרה, מעסיקה 1,400 עובדים, שלא שומעים לראשונה התבטאויות מסוג זה מצד ההנהלה.

רק לפני כשנה עובדי אלישרא קיימו יומיים של שיבושי עבודה על רקע חששות לפיטורי עובדים וזעמו על דברים שאמר לטענתם סמנכ"ל הכספים בחברה ניר שני, בכינוס של מנהלי חטיבות, לפיהם "באלישרא יש 500 עובדים מיותרים. הם יושבים ומשייפים כל היום".

רק לפני כארבעה ימים דווח כי ועד העובדים באלישרא פועל להפסקת המעבר המתוכנן של עובדי החברה מהמתחם בבני־ברק למתחם החדש שבאזור התעשייה בחולון, על רקע טענות שחלק מעובדי הייצור שכבר עברו למתחם בחולון, נאלצים לעבוד בתנאי צפיפות.

באלישרא בחרו שלא להגיב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות