אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יונדאי משיקה: I30 - הדור החדש צילום: יונדאי

יונדאי משיקה: I30 - הדור החדש

הדגם החדש יחשף רשמית בתערוכת פריז בעוד כשבועיים וייובא לישראל בשנה הבאה. אחד השינויים הבולטים הוא השימוש במנועי טורבו המחליפים את מנוע ה-1.6 ליטרים הקיים

08.09.2016, 10:47 | תומר הדר

יונדאי, מותג הרכב הנמכר ביותר בישראל נכון לחודש אוגוסט השנה, חשפה הבוקר את הדור החדש של I30, מדגמי יונדאי הנמכרים בישראל.

ה-I30 החדשה תיחשף רשמית בתערוכת פריז בעוד כשבועיים ותיובא לישראל בשנה הבאה. על פי יונדאי, ה-I30, בדומה לדגם היוצא, תוכננה באירופה ומיועדת לטעמם של צרכנים אירופים. מלבד השינוי העיצובי, הן בפנים והן בחוץ, אחד השינויים הבולטים הוא השימוש במנועי טורבו המחליפים את מנוע ה-1.6 ליטרים הקיים. לפי יונדאי, בראש היצע המנועים ניצב מנוע טורבו בנפח 1.4 ליטרים המפיק 140 כוחות סוס. מנוע זה משודך לתיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמדים בעלת שבע מהירויות.

לצידו מוצג מנוע טורבו נוסף בנפח של ליטר אחד, המפיק 120 כוחות סוס ומנוע טורבו דיזל בנפח 1.6 ליטרים המפיק 133 כוחות סוס. ה-I30 תצויד במספר מערכות בטיחות כגון מערכת סייען לבלימה, המאפשרת לרכב לבלום באופן עצמאי כאשר הרכב נקלע לסכנה, מערכת אשר מאפשרת לרכב לשמור על נתיב הנסיעה ללא מגע יד אדם ומערכת בקרת שיוט אדפטיבית, אשר מסוגלת להתאים את מהירות הרכב לזו של הרכב שלפניו. ה-I30 החדשה מיועדת להגיע לארץ בשנה הבאה.

יונדאי I30 החדשה, צילום: יונדאי יונדאי I30 החדשה | צילום: יונדאי יונדאי I30 החדשה, צילום: יונדאי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות