אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המירוץ אחר משחקי הכס מגיע לבית המשפט

המירוץ אחר משחקי הכס מגיע לבית המשפט

פרטנר, שמנסה להשיק טלוויזיה משלה, טוענת כי HOT השתמשה בטיוטת חוזה שדלפה אליה כדי לסכל הסכם עם רשת HBO

09.09.2016, 11:50 | אלירן מלכי

חברת פרטנר פנתה אתמול (ה') לבית המשפט המחוזי בתל אביב וביקשה להוציא צו מניעה נגד חברת HOT בטענה כי החברה השתמשה בטיוטת חוזה של פרטנר שדלפה אליה דרך משרד עו"ד - המייצג בו זמנית את שתי החברות - בכדי לסכל הסכם עם רשת הטלוויזיה האמריקאית HBO המפיקה בין היתר את אחת הסדרות המצליחות בעולם - "משחקי הכס", ששודרה עד כה רק ב-yes.

קראו עוד בכלכליסט

כזכור, חברת פרטנר מנסה להשיק את הטלוויזיה שלה מזה זמן רב. בניסיון האחרון שלה בדצמבר, היא ביקשה לרכוש את זכויות השידור של ליגת העל בכדורגל אך הפסידה במכרז לצ'רלטון. מאז, פרטנר לא עשתה צעדים נוספים לקידום הטלוויזיה שלה וטענה כי היא מחפשת אחר חבילת תוכן שתמשוך אליה קהל רב. עד עתה היא התמהמהה עם המיזם, אך כעת נראה כי היא שוב מתחילה להגביר את הקצב.

דאינריז, משחקי הכס דאינריז, משחקי הכס דאינריז, משחקי הכס

במסגרת צו המניעה, פרטנר מבקשת מבית המשפט לאסור על HOT לנהל משא ומתן עם HBO בשעה שפרטנר עצמה נמצאת במגעים עם החברה האמריקאית. בפרטנר אומרים כי "המידע אודות המו"מ הגיע אל HOT כתוצאה מדליפת מידע חמורה מבאי כוחה הקודמים של פרטנר, וזאת באמצעות הודעת דואר אלקטרוני שנשלחה ממשרד עורכי דין הרצוג, פוקס, נאמן ישירות אל סמנכ"ל התוכן בחברת HOT".

עוד נמסר מפרטנר, כי היועצת המשפטית של HOT התחייבה בפני פרטנר כי החברה לא תעשה שום שימוש בחומר שהגיע אליה בטעות. אך בניגוד להסכמים, HOT יצרה קשר עם HBO והחלה במשא ומתן במקביל לפרטנר, מה שהקפיץ את מחיר החוזה בעשרות מיליוני דולרים.

מ-HOT נמסר, כי "HOT תמשיך לספק את התוכן הטוב ביותר בישראל מהערוצים המובילים בעולם ומהפקות המקור הטובות בישראל. אני תמהים על הבקשה לצו המניעה ולומדים את פרטיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות