אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזה של 90 מיליון דולר לאלביט מערכות באסיה צילום: אוראל כהן

חוזה של 90 מיליון דולר לאלביט מערכות באסיה

אלביט תמכור מערכת מודיעין בשם "SPECTRO XR" שהושקה לפני חודשיים בסלון האווירי בפארנבורו. החוזה יתבצע על פני 4 שנים

11.09.2016, 10:43 | אמיר רוזנבאום

אלביט מערכות הודיעה היום (א') כי זכתה בחוזה בהיקף של יותר מ-90 מיליון דולר לאספקת מערכות אלקטרו-אופטיות מתקדמות (מסוג "SPECTRO XR"), למדינה באסיה-פאסיפיק. החוזה יתבצע במהלך ארבע שנים.

קראו עוד בכלכליסט

מערכת הספקטרו, שהושקה ביולי האחרון בתערכות הסלון האווירי בפארנבורו אנגליה, היא מערכת מודיעינית אלקטרו-אופטית מולטי ספקטרלית, ארוכת טווח במיוחד, ליום וללילה. בלב המערכת יש מצלמה מולטי ספקטרלית גדולה המשלבת מספר מצלמות ובכך משפרת משמעותית את ביצועי המערכת ללא הגדלת שטח או משקל.

המערכת ניתנת להרכבה על מגוון פלטפורמות, לרבות מסוקים ומטוסי כנף קבועה, בלוני תצפית, ספינות ויישומים יבשתיים. מגוון רחב של ממשקי שליטה ובקרה המאפשרים אינטגרציה פשוטה של מערכת הספקטרו עם מערכות שונות הקיימות על גבי הפלטפורמה כמו מחשבי משימה, מכ"מים, עורקי נתונים ומערכות עקיבה המוצגות על קסדות.

בוצי מכליס, נשיא אלביט מערכות, אמר: "אנו מרוצים מאוד מהחוזה. מגוון המערכות והפתרונות שהשקנו לאחרונה מייצג קשת רחבה של תחומי הפעילות באלביט מערכות, ומתקבל בעניין רב על ידי הלקוחות שלנו ברחבי העולם ואנו מקווים כי לקוחות נוספים ילכו בעקבותיהם".

מערכת ה- SPECTRO XR, צילום: אלביט מערכות מערכת ה- SPECTRO XR | צילום: אלביט מערכות מערכת ה- SPECTRO XR, צילום: אלביט מערכות

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות