אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניסיון נוסף: שפע ימים מתכננת הנפקה בבורסה המשנית בלונדון

ניסיון נוסף: שפע ימים מתכננת הנפקה בבורסה המשנית בלונדון

החברה שמחפשת מרבצי אבני חן בנחל הקישון בעקבות נבואה של הרבי מליובאוויטש תנסה לגייס 10 מיליון דולר בבורסה בלונדון

11.09.2016, 17:00 | דרור רייך

חברת שפע ימים, שמחפשת מרבצי אבני חן בנחל הקישון בעקבות נבואה של הרבי מליובאוויטש, מתכננת הנפקה בבורסה המשנית בלונדון – שוב.

קראו עוד בכלכליסט

בסבב הראשון, באוקטובר 2015 , שכרה החברה את שירותי חטיבת הבנקאות להשקעות של אלוני האפט לטובת הנפקה בבורסה המשנית בלונדון. אז מועד ההנפקה והיקף הגיוס טרם נקבעו. הבוקר (א') החברה דיווחה לבורסה בת"א על כוונתה לגייס עד 10 מיליון דולר בבורסה בלונדון באמצעות חברת בת עד סוף שנת 2016 לפי שווי חברה שייקבע סמוך למועד ההנפקה.

שפע ימים מדווחת כי חתמה עם חברת ברוקרים הממוקמת בלונדון, המתמחה בהנפקת חברות ממגזר משאבי הטבע. אם לא די בכך שפע ימים פונה למספר משקיעים לצורך מימון עלויות ההנפקה והפעילות השוטפת עד למועד ההנפקה של 3 מיליון שקלים.

את שפע ימים ייסד יצחק טאוב יוסף (19.3%), חרדי שהיה מקורב לרבי מליובאוויטש. טאוב פירש נבואה של הרבי מתחילת שנות ה-90 כהוראה לעסוק בכריית יהלומים באזור חיפה. שפע ימים מנסה לממש את הנבואה של הרבי.

שפע ימים הוקמה ב-1999 כחברת לחיפוש יהלומים, אבני חן וזהב ובאפריל 2012 הצטרפה למסחר בבורסה דרך השלד הבורסאית "אלוני מיתר". נכון להיום היא נסחרת בשווי שוק של 43.4 מיליון שקלים לאחר שטיפסה בכ-40% מתחילת השנה. בששת החודשים הראשונים של 2016 החברה הפסידה כמיליון שקלים לעומת הכנסות זניחות של עשרות אלפי שקלים. החברה נושאת הערת עסק חי ויש לה גירעון של 5.5 מיליון שקלים בהון החוזר.

אבי טאוב מנכ"ל שפע ימים אבי טאוב מנכ"ל שפע ימים אבי טאוב מנכ"ל שפע ימים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
חבורת דתיים שמאחזת עיניים . הרבי מלובוויטש אמר
חבורת דתיים שמאחזת עיניים . הרבי מלובוויטש אמר שבכרמל יש אבני חן ויהלומים . נו ריבונו של עולם , תעזור להם קצת . הם כבר חופרים שנתיים במעלה הקישון ומצאו עד היום כמעט כלום . המניה כל פעם יורדת ב 90 אחוז ועולה בחזרה ב 90 אחוז אחרי כל מיני פנטזיות שמופצות בתקשורת . יש כמה ממזרים שמרוויחים מזה טוב מאוד .  כל היתר הרוב , רק מפסידים .
Hammer  |  11.09.16
2.
מר טאוב ! הבעיה היא בזרע של החברה
מר טאוב ! הבעיה היא בזרע של החברה שרכשת אלוני מיתר !!! גם עץ שצומח לגובה של 50 מטר מתחיל בזרע. עם הזרע נוצר ביום שלילי העץ לא יצמח !!! כמי שמכיר מבפנים ומקרוב את הזרע הפגום  של אלוני מיתר שום דבר לא יצמח בלי ביצוע תיקון בשליליות של הזרע. לפניך מר טאוב ירדו כ-50 מיליון ש"ח לטמיון !! בדוק עם יודע דבר איך עושים תיקון ביום הלידה של החברה שרכשת שהיה כנראה יום שלילי !!!
Rocket  |  11.09.16