אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי: אשר גרינבאום מונה למנכ"ל הזמני של כיל צילום: אוראל כהן

עכשיו זה רשמי: אשר גרינבאום מונה למנכ"ל הזמני של כיל

המשנה למנכ"ל כיל לשעבר, שהודיע באפריל האחרון על פרישה, יכהן בתפקיד עד למינוי מנכ"ל קבוע - לאחר עזיבתו של סטפן בורגס

11.09.2016, 17:25 | גולן חזני
דירקטוריון כיל מינה את אשר גרינבאום, עד לאחרונה משנה למנכ"ל החברה ומנהל התפעול הראשי (COO), כממלא מקום מנכ"ל החברה, וזאת עד למינויו של מנכ"ל קבוע. מינויו של מר גרינבאום ייכנס לתוקף באופן מיידי.

גרינבאום, תושב הנגב, עובד בחברה למעלה מ-40 שנה ומילא בה שורת תפקידים בכירים. את דרכו החל כמהנדס צעיר בחברת הברום, משם צמח למגוון תפקידים ניהוליים בחברות הקבוצה, בין היתר כמנכ"ל כיל דשנים בין השנים 2004 ל-2007. לפני כן שימש גרינבאום כמנכ"ל כיל מוצרים תעשייתיים. באפריל הודיע גרינבאום על פרישה.

כזכור, מנכ"ל החברה סטפן בורגס הודיע על התפטרותו ביום חמישי בערב, כשברקע תלונה על הטרדה מינית שהוגשה נגדו על ידי עובדת בכירה בחברה. הוא טען כי ההתפטרות אינה קשורה לתלונה וכי ביקש להחזיר את מרכז חייו לאירופה.

סטפן בורגס. התפטר מתפקיד המנכ"ל, צילום: עמית שעל סטפן בורגס. התפטר מתפקיד המנכ"ל | צילום: עמית שעל סטפן בורגס. התפטר מתפקיד המנכ"ל, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
תפרו לו תיק הטרדה רק כדי שיעוף משם
תפרו לו תיק הטרדה רק כדי שיעוף משם הוא יהיה נציג ה bds שונא ישראל ואנטישמי אחרי מה שהוא עבר פה מסכן נפל למערכת בחירות שבה כיל היתה כדור ניגוח נגד ביבי הפגנות בדיוק לפני הבחירות בחסות השמאל. לפני הבחירות כל השמאלנים הצטלמו עם העובדים ואמרו אנחנו איתכם אחרי הבחירות הם נעלמו. העובדים כתבו מכתב לממשלה לזרז את שישנסקי  הרביצו לשליח מסכן וגרמו לו לעבור ניתוחים ולהיות נכה  דרשו טלויזיה גדולה במשמרת לילה ועם כל זה בורגס היה צריך להתמודד. עם עובדים שמרויחים 70 אלף שח בחודש רק כדי לבדוק אתרי נופש. אסור לפטר שם אף אחד פוליטיקאים שמתערבים  והכי גרוע שהצבור מושקע במניית כיל ורק מפסיד גועל נפש של מדינה . בורגס יספר לכולם מי זאת ישראל אף אחד לא יתקרב למדינה הזאת כמו עם הגז
Butterfly  |  12.09.16