אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולן טלקום חוזרת למדף, אקספון מתעניינת צילום: אוראל כהן

גולן טלקום חוזרת למדף, אקספון מתעניינת

חברת הסלולר של מיכאל גולן פנתה לשחקנים מובילים בשוק הסלולר; ברקע: הערעור שהגישה על החלטת משרד התקשורת לקנוס אותה ב-31 מיליון שקל

11.09.2016, 21:05 | אלירן מלכי

גולן טלקום של מיכאל גולן מציעה את עצמה שוב למכירה. בימים האחרונים פנה בנק רוטשילד, בנק ההשקעות המלווה את גולן מיומו הראשון, לשחקנים מובילים בשוק כדי לרכוש את הנכס העיקרי של החברה - 800 אלף הלקוחות.

קראו עוד בכלכליסט

אחת הרוכשות הפוטנציאליות היא אקספון, שהתעניינה בקניית מאגר הלקוחות של גולן לפני כארבעה חודשים - מיד לאחר שהרשות להגבלים עסקיים ומשרד התקשורת לא אישרו את עסקת המכירה של גולן לסלקום תמורת 1.17 מיליארד שקל. אך בגולן התעקשו אז כי החברה לא מועמדת למכירה.

כעת בימים האחרונים החלו בבנק רוטשילד ליצור שוב קשר עם קונים פוטנציאליים ולעניין אותם בעסקת המכירה כאשר ברקע עומד הערעור של גולן למשרד התקשורת. לפני כשבועיים המשרד קנס את גולן ב-31 מיליון שקל עקב פירוק האנטנות שלה בשנתיים האחרונות והפרת תנאי הרישיון. במשרד התקשורת הבהירו לגולן כי במידה שימכור את החברה או יחליף בעלים, הם ישקלו למחוק את החוב.

מגולן טרם נמסרה תגובה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
קצת לא מובן הנושא. מצד אחד קונסים את
קצת לא מובן הנושא. מצד אחד קונסים את גולן טלקום על הפרת חוזה ומצד שני יזכו אותו (מחיקת חוב) אם החברה תימכר? כך או כך הוא זוכה. במקום נורמלי היו מפשיטים את העור. עשה כסף ע"ח המדינה תוך כדי הפרת חוזה ויקבל פרס על כך. נו מה לצפות במדינת כחלון ושותפיו. עבדו עליכם בעיניים לקוחות גולן טלקום, עכשיו תתחילו לשלם את המחיר.
Weights  |  12.09.16
לכל התגובות