אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Cybonet תספק מערכות אנטי ספאם ל-BSNL ההודית ב-4 מיליון שקל

בלעדי לכלכליסט

Cybonet תספק מערכות אנטי ספאם ל-BSNL ההודית ב-4 מיליון שקל

ל-BSNL, הנמצאת בבעלות הממשלה ההודית, יש למעלה מ-90 מיליון מנויים. היא מהווה את ספקית הטלפון הקווי והפס הרחב הגדולה ביותר במדינה

12.09.2016, 17:03 | רפאל קאהאן

Cybonet, המתמחה בפתרונות סייבר ואבטחת מידע, הודיעה היום (ב') על חתימת עסקה בהיקף של כמיליון דולר (כ-4 מיליון שקל) עם ענקית הטלקום ההודית BSNL. במסגרת העסקה תספק החברה הישראלית ל-BSNL פתרון אנטי-ספאם.

קראו עוד בכלכליסט

BSNL מספקת החל מתקשורת קווית, דרך תקשורת אינטרנט בפס רחב ועד לתקשורת סלולרית. לחברה, הנמצאת בבעלות הממשלה ההודית, יש למעלה מ-90 מיליון מנויים והיא מהווה את ספקית הטלפון הקווי והפס הרחב הגדולה ביותר בהודו עם נתח שוק של יותר מ-60%.

האתגרים שבפניהם עמדה BSNL כללו צמצום של כמות הספאם שיוצאת מהרשת שלה, הסרת כתובות ה-IP השייכות למנויי BSNL מה"רשימה השחורה", שיפור שביעות הרצון של הלקוחות וצמצום הצריכה של רוחב הפס.

סייבונט חתמה על אספקת פתרון אנטי ספאם ל-BSNL ההודית סייבונט חתמה על אספקת פתרון אנטי ספאם ל-BSNL ההודית סייבונט חתמה על אספקת פתרון אנטי ספאם ל-BSNL ההודית

דוד פלדמן, מנכ"ל Cybonet, הסביר כי: "יותר מ-90% מהספאם בדואר אלקטרוני נוצר ומופץ על ידי רשתות בוטים (botnets). בחלק מהרשתות, קרוב ל-99% מכל המיילים היוצאים יכולים להיות מסומנים כספאם שנוצר על ידי בוטנטים".

עם ההתרחבות העקבית של שירותי פס רחב בדרום ובמזרח אסיה, ספקי שירותי תקשורת הופכים יותר ויותר ליעד לספאם שיוצא מתוך הרשתות שלהם. שיעור ניכר ממחשבי המנויים הופך להיות נשלט על ידי בוטנטים ששולחים ממחשבים אלה דואר ספאם.

חברת Cybonet (לשעבר PineApp) היא ספקית בינלאומית של פתרונות סייבר ואבטחת מידע, המותקנים על גבי יותר מ-3,000 מערכות ומשרתים קרוב ל-40,000 דומיינים, בכ-60 מדינות בעולם. החברה מספקת מענה מקיף לאבטחת דואר אלקטרוני, סינון URL, ניטור מלא ושוטף של רשתות ובדיקות של פגיעויות אבטחת מידע.

בין לקוחות Cybonet בארץ ובעולם נמנים מפעילי טלקום, משרדי ממשלה, ארגונים פיננסיים ועסקים קטנים ובינוניים (SMBs). Cybonet, שממוקמת בחיפה, מעסיקה כ-40 עובדים בישראל ובעולם. בעלת השליטה ב-Cybonet היא צארום אחזקות שבבעלות רוני צארום, המכהן גם כיו"ר החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות