אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למכירה מהכונס של ענבל אור: שעוני רולקס ושאנל, יהלומים ותכשיטים צילום: עמית שעל

למכירה מהכונס של ענבל אור: שעוני רולקס ושאנל, יהלומים ותכשיטים

עו"ד ארז מוציא למכירה פומבית את התכשיטים שאמורים להכניס לקופת הכינוס כחצי מיליון שקל. מדובר בתכשיטים שנמצאו אצל צדדים שלישיים והועברו לידיו

13.09.2016, 12:48 | זוהר שחר לוי

כונס הנכסים של יזמת הנדל"ן ענבל אור מוציא למכירה פומבית שתתקיים בסוף החודש את תכשיטיה ובהם שעוני רולקס ושאנל, יהלומים וטבעות זהב. המכירה תתקיים ב-29 בספטמבר בחנות תכשיטי "יאנוש" במתחם הבורסה בר"ג.

קראו עוד בכלכליסט

התכשיטים שמוצעים למכירה, צילום: יח"צ התכשיטים שמוצעים למכירה | צילום: יח"צ התכשיטים שמוצעים למכירה, צילום: יח"צ

רוכשים פוטנציאליים יוכלו לראות אותם בתצוגה כבר מחר (ד') וכן באתרי האינטרנט של הכונס, עו"ד איתן ארז ושל החנות.

לפי הערכות כונס הנכסים, המכירה אמורה להכניס לקופת הכינוס כחצי מיליון שקל. לדבריו, מדובר אך ורק בתכשיטים שנמצאו אצל צדדים שלישיים והועברו לידיו וכי אור עצמה טרם מסרה לידיו את התכשיטים שנמצאים ברשותה.

בין רשימת הפריטים שהועמדו למכירה טבעת זהב עם יהלום שחור, זוג עגילים משובצים באבני יהלומים, טבעות זהב משובצת ביהלומים, צמיד טניס מזהב לבן משובץ ביהלומים בצורת משושה, שעון רולקס זהב משובץ באבני רובי אדומות ושעון שאנל לבן משובץ יהלומים.

שעון רולקס שמוצע למכירה, צילום: יח"צ שעון רולקס שמוצע למכירה | צילום: יח"צ שעון רולקס שמוצע למכירה, צילום: יח"צ

לפני שבועיים פורסם ב"כלכליסט" כי עו"ד ארז הגיע להסכמות עם היהלומן דן לוי שרכש מאור תכשיטים בהיקף של 63 אלף דולר, דבר שאיפשר את מכירתם של התכשיטים. אור מכרה את התכשיטים בעוד עומד נגדה צו בית משפט האוסר עליה לעשות כל שינוי ברכושה ובזמן שהחברות שהיו אז בשליטתה עמדו תחת צו הקפאת הליכים.

עו"ד ארז דרש מבית המשפט להורות ליהלומן להשיב לידיו את התכשיטים ואף טען כי שוויים האמיתי נאמד במאות אלפי שקלים. לדברי הכונס, "סביר להניח שבשל הצורך המיידי של אור בכסף מזומן, היא מכרה את התכשיטים במחיר נמוך ביותר שאינו משקף את שוויים האמיתי".

במסגרת ההסכם נקבע כי עו"ד ארז יעמיד את התכשיטים למכירה פומבית וכי מתוך הכספים שיתקבלו יקבל היהלומן כ-64 אלף דולר. כל סכום נוסף שיתקבל מעבר לכך יועבר לקופת הכינוס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות