אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגע הזהב של אופרה ווינפרי לא עזר: מנכ"ל חברת "שומרי משקל" התפטר צילום: אימג'בנק, Gettyimages

מגע הזהב של אופרה ווינפרי לא עזר: מנכ"ל חברת "שומרי משקל" התפטר

מנחת תוכנית הראיונות לשעבר רכשה בשנה שעברה 10% מחברת הדיאטות Weight Watchers. מתחילת השנה איבדה החברה יותר ממחצית משוויה

13.09.2016, 13:04 | שירות כלכליסט

חברת שומרי משקל (Weight Watchers) הודיעה כי המנכ"ל הנוכחי, ג'יימס צ'יימברס, יפרוש מתפקידו בסוף ספטמבר לאחר שלוש שנים. אופרה ווינפרי, המכהנת בדירקטוריון החברה, הודיעה כי תסייע לחברת הדיאטות למצוא מחליף.

מנחת תוכנית הראיונות לשעבר הודיעה באוקטובר בשנה שעברה כי רכשה 10% מהחברה ושתאמץ את תוכניתה לירידה במשקל. הצטרפותה של הסלבריטאית לחברה שלחה את מניות החברה לנסיקה של מעל 100%, זאת על אף שכמה מהביצועים של החברה היו פחות טובים מתחזיות וול סטריט.

אופרה ווינפרי, צילום: רויטרס אופרה ווינפרי | צילום: רויטרס אופרה ווינפרי, צילום: רויטרס

ווייט ווטצ'רס הודיעה אתמול כי אין מועמד מתאים מתוך החברה – כולל ווינפרי – להחליף את צ'יימברס. אולם ווינפרי אמרה כי בכוונתה להיות "מעורבת באופן פעיל" למציאת ממלא מקום, בשיתוף פעולה עם ועדת החיפושים של החברה.

"בשיחות בינינו, ניתן היה לראות בבירור כי ישנה התאמה עצומה בין המטרות של אופרה למשימה שלנו. אנו מאמינים שהיכולת המדהימה שלה לעורר השראה באנשים ולהביאם למצות מלוא הפוטנציאל הגלום בהם תואם את אופייה הייחודי של קהילת שומרי המשקל", אמר צ'יימברס באוקטובר שעבר.

אולם, על פי מגזין פורבס, הציפיות הגבוהות של המשקיעים עם הצטרפותה לחברה, התנדפו לחלוטין והחברה איבדה כמעט מיליארד דולר בשווי השוק שלה מאז הזינוק בערכה בסתיו האחרון. כעת המנכ"ל שקיבל את פניה בהתלהבות כה רבה, עוזב את החברה. עד שיומנה מנכ"ל חדש לחברה, יעמוד בראשה סמנכ"ל הכספים ניקולס הוצ'קין לצד שניים מחברי הדירקטוריון.

במסחר המורחב נפלו מניות החברה ב-5.4% ל-9.80 דולר למניה – הרבה פחות מהשווי של 28 דולר מהסתיו שעבר. משקיעים מעריכים כעת את שוויה של החברה בכ-600 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
כולל הורדה משמעותית בכמות הפירות היומית כי סוכר
כולל הורדה משמעותית בכמות הפירות היומית כי סוכר פירות זה בכל זאת סוכר. אם תאכל מנת פרי או שתיים ביום וגם אז תלוי בגודל אתה צודק. אך אם אתה יורד על קילו פירות ביום אז אתה טועה לחלוטין. אתה תשמין בדיוק כאילו שתית קולה או מיץ פירות טבעי. הרעיון של דיאטה היא איזון בין אבות המזון, ויטמינים ומינרלים ללא הגזמה באף אחד מהם. לא נושא של חיתוך של אחד מהם סופית מהצלחת. קלוריות זה נחמד אך תלוי מה מקורן. שומן ניספג כמות שהוא ישירות למאגרי השומן ללא הפיכתו לאנרגיה. חלבונים אינם מעובדים בגוף אוטומטית לאנרגיה כי אם לאבני בניה של שרירים. סוכר הוא היחיד שמשומש ישירות לאנרגיה זמינה. העודף מסוכר שהגוף לא השתמש הופך לשומן. כאשר עושים דיאטה הגוף מנצל קודם כל את המאגר הקטן של גליקוגן מהכבד ורק אחר כך את השומן. כאשר השומן ניגמר (אנורקסיה או שביתת רעב ממשוכת) אז הגוף מנצל את החלבון לקבלת אנרגיה. החלק הרע הוא שאז כבר יש חומרים רעילים בגוף כתוצאה מחוסר סוכר. אז לפני שאתה צועק גוועלד תוודא שהמידע שאתה מוסר הוא מדוייק.
Weights  |  13.09.16
לכל התגובות