אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כאן שורפים אמנות צילום: thecreatorsproject.vice.com

PLAY

כאן שורפים אמנות

מה שקורה במדבר נשאר במדבר, אמן הגרפיטי שמלביש את הילרי, התעמלות לגיקים, פונט עתידני מהעבר, והמטען המרחף הראשון שמסמן את קיצו של המין האנושי

13.09.2016, 19:08 | נמרוד צוק

1. בעירה ספונטנית

בזמן שאתם שרפתם עוד שבוע משמים במשרד, כמה עשרות אלפי אנשים התקבצו במדבר בלאק רוק בנוואדה להילולה השנתית של גיקים, היפים, אמנים ושאר מרעין בישין הקרויה "ברנינג מן". הנה כמה תמונות יפות ומגניבות בהחלט של מה שהחמצתם.

 , צילום: thecreatorsproject.vice.com צילום: thecreatorsproject.vice.com  , צילום: thecreatorsproject.vice.com

 

2. הילרי חביבתי

אמן הגרפיטי שפועל תחת השם "לאשאקס" זכה ללא מעט תשומת לב תקשורתית, בחלקה הגדול לא ממש חיובית, כשהעז לצייר את הילרי קלינטון כחשפנית לבושה בבגד ים מינימליסטי. בתגובה הוא תיקן את הציור לאשה מוסלמית לבושה, כמחאה נגד מי שטוענים כי נשים בלבוש מוסלמי מסורתי במרחב הציבורי פוגעות ברגשותיהם.

 , צילום: אינסטגרם צילום: אינסטגרם  , צילום: אינסטגרם

 

3. ריקוד המכונה

אם יש לכם 11 דקות פנויות שאתם צריכים להעביר, אפשר בהחלט להקדיש אותן לווידיאו הזה שיצרו שלוש רקדניות חבושות קסדות מהעתיד ונראה כמו טייק-אוף ביזארי במיוחד על סרטוני כושר והתעמלות.

4.אני מרגיש מחולל

האם אתם ממש זקוקים ללוגו או טקסט שמעוצב בפונטים המקוריים של הקומודור 64? ובכן זהו יום המזל שלכם, שבו אתם מגלים שקיים מחולל שעושה בדיוק את זה.

5. אין תקווה למין האנושי

כל פעם שאנחנו מצליחים לשכנע את עצמנו שחלק מבני האדם הם בכל זאת די בסדר, מגיע משהו חדש ומנפץ את המחשבה הזו לרסיסים ואז דורך עליהם. למשל הדבר הזה, מטען אלחוטי לשעון חכם ש.... חכו לזה.... מרחף באמצעות שדה מגנטי מעל הבסיס שלו, בשביל אנשים שסתם ללכת עם שעון חכם לא מרגיש להם דושי מספיק. פרויקט שהצליח למרבה האימה לגייס קרוב ל-300 אלף דולר בקיקסטארטר.

 , צילום: kickstarter צילום: kickstarter  , צילום: kickstarter

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות