אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בן־משה חושף כוורת דירקטורים חדשה ישנה שתלווה אותו באלון רבוע כחול צילום: עמית שעל

בן־משה חושף כוורת דירקטורים חדשה ישנה שתלווה אותו באלון רבוע כחול

הנציגים הבולטים של היו"ר והבעלים בחברת האחזקות, עודד גולן, עו"ד יניב רוג ורו"ח עודד נגר ליוו אותו גם באי.די.בי. רו"ח בני גבאי, עו"ד אורי לזר וקובי נימקובסקי צפויים אף הם להתמנות בקרוב

14.09.2016, 07:57 | גולן חזני

מוטי בן־משה חושף את כוורת הדירקטורים שילוו אותו באחזקתו (100%) החדשה, אלון רבוע כחול, שמחזיקה בשלוש חברות ציבוריות רבוע כחול נדל"ן, דור אלון ונעמן, שבהן הוא ממנה את נציגיו. הנציגים הבולטים של בן־משה ליוו אותו גם בהשקעה באי.די.בי, והם עודד גולן, עו"ד יניב רוג, ורו"ח עודד נגר.  

קראו עוד בכלכליסט

נגר היה דירקטור באי.די.בי פתוח בתקופה שזו נשלטה במשותף על ידי בן־משה ואדוארדו אלשטיין, שנפרדו כשאלשטיין רכש את חלקו של בן־משה.

ל"כלכליסט" נודע כי שלושה דירקטורים נוספים שטרם מונו הם רו"ח בני גבאי, בנו של עזרא גבאי, ואחד המומחים בתחום הביטוח בישראל המשמש דירקטור בביקום של שאול אלוביץ'; רו"ח ועו"ד אורי לזר, שותף מנהל במשרד רו"ח שטראוס לזר ושות' (מעשרת הגדולים בישראל), שבעבר עבד במשרד היעוץ של פר' יצחק סוארי; וקובי נימקובסקי, מנכ"ל בית חברת אלומות אחזקות.

עודד גולן שישמש דירקטור באלון רבוע כחול, החברה־האם דור אלון ונעמן, הוא נציגו האישי של בן־משה בניהול העסקים השונים של קבוצת אקסטרה באירופה ובישראל, וכן בקרן אייפקס והולמס פלייס שבהן מושקע בן־משה. באי.די.בי שימש גולן כעוזרו של בן־משה ששימש יו"ר אי.די.בי ודסק"ש, ולשם הגיע מתפקיד עוזר מנכ"ל גרנית הכרמל יוסי זינגר. את דרכו החל כאנליסט בקבוצת ויולה.

יניב רוג הוא עורך הדין הקרוב ביותר לבן־משה ומלווה אותו מהתקופה שבה עבד במשרד עו"הד שרידמן. רוג היה דירקטור באי.די.בי פתוח, וישמש דירקטור ברבוע נדל"ן, רבוע כחול ונעמן. גם נגר היה דירקטור באי.די.בי ובאופן מפתיע שימש בעבר דירקטור באלון רבוע כחול. נגר ימונה לדירקטור באלון רבוע כחול ישראל, רבוע כחול נדל"ן ונעמן.

ד"ר חנה מוריאל סיטבון, שתשמש דירקטורית באלון רבוע (החברה־האם) היתה בעבר מנכ"לית ומייסדת גרין אקטר המתמחה בפיתוח וייעוץ להקמת פרויקטים ותשתיות אנרגיה במדינות מתפתחות, דח"צית בתעשייה האווירית ומנהלת מימון והשקעות של ICG, הזרוע הירוקה של החברה לישראל.

שם מעניין במיוחד שיכהן כדירקטרו באלון רבוע הוא גיל הוד, שבעבר היה מנכ"ל הראל בית השקעות, ומשם עבר לכהן כמנכ"ל פריקו ומנהל פיתוח עסקי לסקטור פיננסי ב־HPE Israel. הוד משמש דח"צ באינפיניטי גמל ובפולאר השקעות. עו"ד שחר בן מויאל, שימונה דירקטור בדור אלון אנרגיה, הוא סמנכ"ל פתוח עסקי ותפעול נכסים בחברת האנרגיה הסולארית ערבה פאוור, ובעבר היה שותף בקרן הליוס השקעות באנרגיה מתחדשת.

מוטי בן משה, צילום: עמית שעל מוטי בן משה | צילום: עמית שעל מוטי בן משה, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות