אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכיר בבלקסטון מצטרף לגלילות קפיטל צילום: יח"צ

בכיר בבלקסטון מצטרף לגלילות קפיטל

דייויד ג'ונסון מבלקסטון מצטרף לקרן הון הסיכון הישראלית Glilot Capital Partners וישמש בתפקיד יו"ר ה-Board of Experts של הקרן

14.09.2016, 16:26 | מאיר אורבך

ג'ונסון יצטרף לדירקטוריון אשר כולל בין היתר את טימותי מרפי, לשעבר סגן מנהל ב-FBI וכיום נשיא של Thomson Reuters Special Services; ריצ'רד אלכסנדר, קצין מודיעין ראשי ומנהל ב-Cerberus Capital Management; ריי רות'רוק, יו"ר ומנכ"ל RedSeal ושותף בדימוס ב-Venrock, ג'ון הולנד, סגן נשיא ומנהל טכנולוגי ב- PNC, תומר בראל, סגן נשיא בכיר לענייני סיכון ומידע ב- PayPal ואחרים. דיוויד ג'ונסון מצטרף לגלילות תוך שהוא ממשיך בתפקידו כיועץ לכל קבוצות ההשקעה בבלקסטון.

קראו עוד בכלכליסט

בלקסטון היא אחת מקרנות ההשקעה המובילות בעולם המנהלת מעל ל-340 מיליארד דולר. במהלך תקופת עבודתו הקצרה בקרן הספיק ג'ונסון ליזום מספר עסקות M&A רחבות היקף, כולל רכישת Accuvant, ספקית פתרונות מידע ואבטחה, בשנת 2014.

קובי סמבורסקי ואריק קלינשטיין, צילום: אוראל כהן קובי סמבורסקי ואריק קלינשטיין | צילום: אוראל כהן קובי סמבורסקי ואריק קלינשטיין, צילום: אוראל כהן

לפני שהצטרף לבלקסטון שימש ג'ונסון כסגן נשיא לאסטרטגיה ב-Dell Corporation, שם היה אחראי על האסטרטגיה הארגונית, הפיתוח העסקי, ועל שילוב החברות הנרכשות. בשלוש שנותיו בדל פיקח ג'ונסון על מעל לתריסר רכישות בסך כולל של מעל 20 מיליארד דולר, וסייע בהפיכת דל לחברה המובילה בענפי התוכנה, מחשוב הענן ואבטחת המידע. ג'ונסון הוביל את הרכישה של Perot Systems, ספקית שירותי IT, באחת מהרכישות הגדולות ביותר בתולדות דל. כמו כן, היה גם אחראי על הרכישה הראשונה של דל של חברה ישראלית, ברכישת Exanet בשנת 2010. 

גלילות קפיטל הוקמה בשנת 2011 על ידי קובי סמבורסקי ואריק קלינשטיין, יזמים יוצאי יחידות המודיעין המובחרות ביותר בצה"ל, וכיום היא מנהלת כ-125 מיליון דולרים תחת הקרנות השונות. מקרב החברות בהן השקיעה גלילות עד כה, שלוש מתוך ארבע הראשונות נרכשו כבר על ידי Microsoft, Marketo ו- Intuit.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות