אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוויטר מגיעה למסכי הטלוויזיה עם שלוש אפליקציות חדשות צילום: Tim Perzyk_Twitter

טוויטר מגיעה למסכי הטלוויזיה עם שלוש אפליקציות חדשות

לקראת השידור החי הראשון של משחק פוטבול בטוויטר הושקו אפליקציות לשלושה שירותי טלוויזיה מקוונת: אפל TV, אמזון פייר TV ו-Xbox One. הראשונה תהיה זמינה גם למשתמשים בישראל

15.09.2016, 12:05 | נמרוד צוק
טוויטר שחררה אתמול (רביעי) שלוש אפליקציות חדשות שמאפשרות גישה לשירות מהמסך שבסלון - האחת לאפל TV, השניה לאמזון פייר TV והשלישית לאקסבוקס One. האפליקציה באפל TV תהיה זמינה גם למשתמשים בישראל, כאשר השתיים האחרות מוצעות בשלב זה למספר מצומצם של שווקים מחוץ לארה"ב (אסטרליה, ברזיל, בריטניה, קנדה ומקסיקו במקרה של האקסבוקס One, ובריטניה בלבד במקרה האמזון פייר TV).

קראו עוד בכלכליסט

תזמון ההשקה אינו מקרי. הערב תעביר החברה את השידור החי הראשון של משחק פוטבול בליגת ה-NFL, מתוך סדרה של עשרה משחקים שאת זכויות השידור שלהם היא רכשה לאחרונה כחלק מאסטרטגיה של מיצוב מחדש כפלטפורמות וידאו וחדשות. המשחקים יהיו זמינים לצפיה גם מחוץ לאפליקציות החדשות, בכתובת tnf.twitter.com.

טוויטר בטלוויזיה. כך זה נראה, צילום: Tim Perzyk_Twitter טוויטר בטלוויזיה. כך זה נראה | צילום: Tim Perzyk_Twitter טוויטר בטלוויזיה. כך זה נראה, צילום: Tim Perzyk_Twitter

אפליקציות הטלוויזיה של השירות מספקות חוויה שונה מאוד מאלו של גרסת הדפדפן וגרסאות המובייל. הן יציגו את כל השידורים החיים, שיכללו בנוסף למשחקי ימי חמישי של ה-NFL שידורים של משחקי NBA, משחקי בייסבול של ליגת MLB, תכנים של בלומברג ושל גופי שידור נוספים. לצד השידורים יוצגו תכנים מסוננים שיכללו ציוצים מעניינים ופופולריים במיוחד, סרטוני Vine נבחרים ושידורי גולשים נבחרים מאפליקציית פריסקופ.

מלבד הכנסות מהצגת פרסומות לצד שידורי המשחקים, שאמורים לגרוף קהל נרחב שרוצה לצפות בהם אבל אינו מנוי על אחד מערוצי הספורט בתשלום שמעבירים אותם, טוויטר מקווה כפי הנראה שהחשיפה לשירות ולתכנים על גבי מסכי הטלוויזיה, תוביל אליה קהלים חדשים שיצטרפו כמשתמשים קבועים ויעזרו להחזיר את מספר המשתמשים שלה למגמת צמיחה. צפיה פסיבית בשידורים אמנם לא מחייבת פתיחת חשבון בשירות, אבל משתמשים שירצו להצטרף לפיד ציוצי התגובה למשחק שמופיע על המסך יידרשו להירשם.

האפליקציה תציע תצוגה של מסך מפוצל, שרובו יציג את השידור החי כאשר לצידו יופיעו הציוצים המלווים אותו (שיוצמדו לשידור באמצעות תגית רלבנטית) כשהם רצים לאורך פס צר, בדומה לתצוגה האופקית בגרסת האייפד. מי שירצה יוכל להגדיל את השידור למסך מלא ולוותר על ציוצי התגובה, כאשר בגרסת האפל TV ניתן יהיה לצפות בשני שידורי וידאו בו זמנית זה לצד זה - לדוגמה, שידור המשחק הראשי ולצידו שידור פריסקופ של אחד הצופים ביציע.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות