אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דברים שרואים מכאן לא רואים משם צילום: imgur.com

PLAY

דברים שרואים מכאן לא רואים משם

גם עיניים זה עניין של מיקום, קומיקאים מעליבים את טראמפ, אסיר משוחרר שהפך לצלם רחוב, הנוסחה המתמטית ליופי, וכך יעשה לצב שסחב כלבלב

18.09.2016, 18:24 | נמרוד צוק

1. לאן אתה מסתכל? העיניים של כאן! כאן!

לחלק מבעלי החיים בטבע יש עיניים שממוקמות בצידי הראש או בפוזיציה אלכסונית, בעיקר כדי לשפר את שדה הראיה שלהם, לסייע להם לברוח מטורפים או לאתר את הטרף לפני שהוא בורח ממך, תלוי באיזה מיקום בשרשרת המזון אתה נמצא. וגם כדי שלא יראו קריפיים לגמרי, כפי שמוכיחה סדרת התמונות הבאה.

 , צילום: imgur.com צילום: imgur.com  , צילום: imgur.com

2. אתה השומה על גב האומה האמריקאית

דונלד טראמפ, עם פיו הגדול והמלוכלך, חוסר העכבות שלו, השקרנות חסרת הבושה, אג'נדת הימין הקיצוני והשיער המוזר הפך עצמו למטרה קבועה לעקיצות מצד בדחני התקשורת האמריקאית, עד שנדמה לפעמים שהם מתחרים זה בזה מי יעלוב בו בצורה יצירתית יותר.

3. עין של אסיר משוחרר

דונאטו די קמיליו נאלץ לבלות 10 שנים מחייו מאחורי הסורגים, אבל במקום לחפור מנהרה עם כפית או להפוך לחבר כנופיה הוא לימד את עצמו לצלם, וכשיצא החליט לתעד ולהראות לעולם את האנשים השקופים כמו ההומלס על החוף או הקשישה שאוכלת לבד במסעדה, בתמונות שמדגישות את האנושיות והייחוד שלהם.

Donato di Camillo, צילום: donato di camillo Donato di Camillo | צילום: donato di camillo Donato di Camillo, צילום: donato di camillo

4. היפה והחיה

מדוע נדמה לנו שאחוז ניכר מהאנשים שנראים ממש טוב מצוידים באופי מחורבן? יש לזה הסבר והוא לא קשור לקשר ההופכי ההיפותטי בין אופי ליופי.

5. מבוסס על סיפור אמיתי

מכירים את משל הצב והכלכלב? נכון, זה על הצב שסחב על הגב שלו כלב קטן עד שקרה מה שקרה. ובכן מסתבר שזה לא משל!

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות