אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"אני ישן 4.5 שעות בלילה והייתי שמח להיגמל מחצי השעה הנוספת"

"אני ישן 4.5 שעות בלילה והייתי שמח להיגמל מחצי השעה הנוספת"

הראיון הגנוז: צדיק בינו סיפר לפני 3 שנים על הרגלי השינה שלו לכתבת "כלכליסט": "כשאנשים פוגשים אותי ב-9:00 בבוקר בשבילי זה כבר אמצע היום"

19.09.2016, 08:38 | דיאנה בחור ניר
לפני כשלוש שנים התראיין צדיק בינו ל"כלכליסט" עבור כתבה שלא פורסמה על קהילת מחוסרי השינה ובה הוא אמר כי "אני נרדם בחצות וקם ב־04:30–05:00. אני יודע שרופאים לא ממליצים על זה ושזה לא בסדר, אבל מה הברירה שלי? להתמכר לכדורי שינה? כשאני קם אני קורא את כל מה ששלחו לי מחו"ל למייל, כולל מהמזרח הרחוק, קורא עיתונים. בין 06:30 ל־08:00 אני בחדר כושר או משחק גולף ואת השעות האלה אף אחד לא ייקח ממני, אלא אם קרה משהו באמת דחוף.

קראו עוד בכלכליסט

"כשאנשים פוגשים אותי ב־09:00 בתחילת יום העבודה, בשבילי זה כבר אמצע היום. כבר אמרו לי בעבר, 'אתה לא ישן כי אתה מוטרד בגלל העסקים שלך', אבל זה כמעט לא נכון. יש מעט מאוד מצבי קיצון - ימים שבהם כל המכניזם של הגוף נמצא בהתעוררות ובדריכות, אבל זאת לא השגרה".

כשהוא נשאל על משך הזמן שבו הוא חי ומתפקד באופן זה, בינו השיב כי "אני לא יודע לומר ממתי אני חי כך. הייתי מנכ"ל בנק צעיר. הייתי רק בן 37 כשהתמניתי לתפקיד. כל כך אהבתי את העבודה, שהייתי מחכה שיעלה האור כדי שאוכל כבר ללכת לעבודה, אבל לא רציתי שיגידו עליי שאני יוצא בחושך. עד היום אני שולח מיילים שאני רוצה לשלוח בשעות לא שגרתיות רק ב־6 בבוקר. אני ישן 4.5 שעות בלילה והייתי שמח להיגמל גם מחצי השעה הזאת. כשאתה לא ישן הרבה, אתה מרוויח עוד 30% מהיום ואני בפוקוס מלא".

צדיק בינו, צילום: צביקה טישלר, אוראל כהן צדיק בינו | צילום: צביקה טישלר, אוראל כהן צדיק בינו, צילום: צביקה טישלר, אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות