אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חמש דלתות ומנוע טורבו: הונדה מציגה סיוויק חדשה צילום: הונדה סיוויק

חמש דלתות ומנוע טורבו: הונדה מציגה סיוויק חדשה

הדגם החדש כולל שלל מערכות בטיחות ובהן מערכת המשתלטת על ההגה כהשרכב סוטה מנתיב הנסיעה

19.09.2016, 14:09 | תומר הדר

לקראת תערוכת פריז, שתיפתח בשלהי החודש, הונדה מציגה את הסיוויק החדשה בגרסת חמש דלתות.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הונדה, הסיוויק החדשה מבוססת על פלטפורמה קלת משקל חדשה, אך הבשורה החשובה ביותר מבחינת יצרנית הרכב היא השימוש במנועי טורבו, מאפיין שעד כה נעדר ממכוניותיה העממיות של היצרנית היפאנית. במסגרת הצגת הסיוויק חושפת הונדה צמד מנועים: האחד בנפח ליטר בודד, המפיק 129 כוחות סוס ואילו השני, בנפח 1.5 ליטרים המפיק 182 כוחות סוס.

צמד המנועים החדשים משודכים לתיבות הילוכים ידניות – והמנוע הבסיסי משודך גם לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה. על פי נתוני הונדה, הסיוויק החדשה תצויד בשלל מערכות בטיחות, כולל מערכת סיוע לבלימה, מערכת התראה מפני קרבה לרכב שמקדימה ומערכת המסייעת למכונית ו"משתלטת" על ההגה כאשר הסיוויק סוטה מנתיב הנסיעה. בנוסף מצוידת הסיוויק גם בבקרת שיוט אדפטיבית, המודדת את מרחק המכונית מן הרכב שלפניה ומתאימה את מהירותה של הסיוויק למהירות המכונית שמלפנים.

הסיוויק החדשה מבפנים, צילום: הונדה סיוויק הסיוויק החדשה מבפנים | צילום: הונדה סיוויק הסיוויק החדשה מבפנים, צילום: הונדה סיוויק

הונדה סיוויק החדשה, צילום: הונדה סיוויק הונדה סיוויק החדשה | צילום: הונדה סיוויק הונדה סיוויק החדשה, צילום: הונדה סיוויק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

1.
המכונית כבר קיימת שנה שלמה בארה"ב כאשר הדגם
המכונית כבר קיימת שנה שלמה בארה"ב כאשר הדגם הקודם היה 1.5T  ו174 כ"ס ובעל תיבת CVT ולא ידנית. יש דגמים של סדאן וקופה והביקורת עליהם מעולות כאשר כל המבקריי הרכב טוענים שזאת הסיוויק המושלמת אי פעם פנים וחוץ. 7.4 שניות למאה. רק חבל שהיא עוד לא הגיעה לארץ עד עכשיו.
Plane  |  19.09.16