אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוג של פיצוי: שאלקה שלחה 50 ארגזי בירה לקבוצת חובבנים צילום: שאטרסטוק

סוג של פיצוי: שאלקה שלחה 50 ארגזי בירה לקבוצת חובבנים

רצף של מינויי מאמנים, שהתחילו עם מינויו של מרקוס ויינצירל לאימון שאלקה, הובילו לכך ש-TSV וודלר מצאה עצמה ללא מאמן בתחילת העונה. ענקית הבונדסליגה פיצתה את קבוצת החובבנים בהרבה בירה

19.09.2016, 17:45 | שירות כלכליסט
קבוצת הכדורגל הגרמנית שאלקה שלחה למועדון החובבים וודלר 50 ארגזי בירה כדי להתנצל על כך שהעסקתו של המאמן מרקוס ויינצירל אצלה הקיץ הובילה לכך שהמועדון מצא עצמו ללא מאמן בתחילת העונה.

קראו עוד בכלכליסט

שחקני שאלקה. על פי הדיווח, הארגזים נשלחו למועדון הפועל בצפון גרמניה, שהצליח להשיג 7 נקודות בלבד מששת המשחקים הראשונים העונה ב- Oberliga Hamburg., צילום: אי פי איי שחקני שאלקה. על פי הדיווח, הארגזים נשלחו למועדון הפועל בצפון גרמניה, שהצליח להשיג 7 נקודות בלבד מששת המשחקים הראשונים העונה ב- Oberliga Hamburg. | צילום: אי פי איי שחקני שאלקה. על פי הדיווח, הארגזים נשלחו למועדון הפועל בצפון גרמניה, שהצליח להשיג 7 נקודות בלבד מששת המשחקים הראשונים העונה ב- Oberliga Hamburg., צילום: אי פי איי

איך זה קרה? ויינצירל עבר לשאלקה מאוגסבורג, שהחתימה במקומו את דירק שוסטר מדרמשטאט. נורברט מאייר החליף את שוסטר, כך שארמיניה בילפלד אותה עזב נזדקקה למאמן חדש, ולכן החתימה את רודיגר רהם מסוננהוף גרוסאספך. קבוצה זו מינתה את אוליבר צאפל מ- SV Eichede, שפיתתתה את יורן גרוסקופף מוודלר. כך יצא שמועדון החובבים נותרו ללא מאמן שבועות ספורים אחרי שמינה את גרוסקופף.

אולם לזכותו ייאמר שהחוזה שלו כלל סעיף שאפשר לו לעזוב לטובת קבוצה בכירה יותר.

"שלחתי מייל לכריסטיאן היידל וביקשתי ממנו שישלח לנו 50 ארגזים של בירה או שיארגן משחק ידידות איתנו", סיפר המנהל של ודלר פרנק אוקנס לעיתון הגרמני פרנקפורטר אלגמיינה. "זה נועד להיות סוג של פיצוי".

על פי הדיווח, הארגזים נשלחו למועדון הפועל בצפון גרמניה, שהצליח להרוויח 7 נקודות בלבד מששת המשחקים הראשונים העונה בליגה המחוזית הגבוה של אזור המבורג (Oberliga Hamburg).
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות